Blíží se nejkrásnější období roku – léto, a vy konečně můžete trávit čas pod širým nebem, sportovat, užívat si na horských túrách nebo lenošit na pláži. Jenže ne každá část vašeho těla se může těšit na horké období roku bez obav. Zejména vlasy jsou vystaveny účinkům slunce více než jindy a slaná nebo chlorovaná voda je zbavuje vlhkosti. Aby si i vaše vlasy mohly užívat léta, vytvořili odborníci ze Schwarzkopf & Henkel „balíček pro speciální letní péči“ – Gliss Kur Sun.

Nový rozměr péče o vlasy

V létě, stejně jako v zimě, vyžadují naše vlasy speciální péči, ale jak sami víte, čeho je moc, toho je příliš. Pokud to s péčí přeženeme, naše vlasy budou vypadat zplihle a oslabeně. Řešením se stala revoluční receptura Scan Repair Komplex obsažená ve všech výrobcích Gliss Kur, díky které svým vlasům můžete bez obav věnovat intenzivnější péči, aniž byste je nadměrně namáhali. Tato speciální technologie obsahuje aktivní makroproteiny, které analyzují povrch vlasu, regenerují jej a uhlazují na povrchu, zatímco drobnější, s vlasy identické mikroproteiny pronikají hluboko do vlasů a důkladně obnovují jejich poškozenou strukturu, aniž by se dotkly zdravých míst vlasů.

Novou řadu Gliss Kur Sun určenou speciálně pro letní péči tvoří dva výrobky – extra jemný Gliss Kur Sun Repair šampon a Gliss Kur Sun Regenerační sprej.

Gliss Kur Sun Repair šampon – jemně čistí a pečuje o sluncem namáhané, solí a chlorovanou vodou poškozené vlasy. Pečující složení s UV filtrem chrání vysušené a poškozené vlasy před intenzivním slunečním zářením, důkladně vlasy regeneruje a navrací jim ztracenou vlhkost.

Gliss Kur Sun Regenerační sprej - poskytuje vlasům nezbytnou ochranu před nebezpečným UV zářením a dodává vlasům potřebnou vlhkost. Výrazně tak snižuje lámavost sluncem vysušených vlasů. Obsahuje UV filtr a vitamin E. Určeno pro denní použití. Aplikace je velmi snadná: nastříkejte 5-7 dávek do ručníkem vysušených vlasů, důkladně rozčešte a potom vlasy upravte jako obvykle. Neoplachujte.

Výrobky z nové řady Gliss Kur Sun jsou k dostání v maloobchodní síti za 75 Kč a 119 Kč. V obchodech je poznáte podle zářivě bílo-žlutých obalů.

S produkty Gliss Kur Sun od Schwarzkopf & Henkel jsou vaše vlasy připraveny vyrazit na dovolenou a ideálně vyzbrojeny na léto. Teď už zbývá jediné – aby se vydařilo počasí.

Reklama