f1.jpg
Zdroj obrázku: Love Silhouette / Shutterstock.com

Jak vypadá ideální oblečení do práce? Vykazuje následující vlastnosti: je pohodlné, chrání nás před poraněním a vydrží podstatně více než běžný textil. A možná tomu nebudete věřit, ale může být i slušivé. Stačí zvolit správnou značku, například tu s logem bílého ptáka na červeném pozadí. Když se nasoukáte do oblečení s logem engelbert strauss, dostaví se netušený efekt. Budete si připadat jako profesionálka, odbornice, zkrátka člověk na svém místě. Při pohledu na prémiové pracovní oděvy německého výrobce a obyčejné montérky je rozdíl patrný na první pohled.

V létě musí nohy dýchat i při práci

Cítit se při práci příjemně, to je základní předpoklad perfektního výsledku. Alfou a omegou pracovního outfitu je dobře padnoucí pracovní obuv – musí chránit, ale nesmí tlačit. A rozhodně by se neměla rozpadnout po prvním náročnějším víkendu na zahradě. Během teplejších měsíců však oceníte spíše odvětrávané pracovní sandále. Ty od engelbert strauss disponují protiskluzovou úpravou, uzavřenou patou, jež perfektně absorbuje energii, ocelovou tužinkou na ochranu prstů a vysoce odolnou podrážkou. Je radost je nosit.

Jakmile se rtuť na teploměru vydrápe dostatečně vysoko, oceníte také praktické pracovní kraťasy. Nebuďte skromná a vyžadujte od nich to nejlepší – dostatečné množství kapes a dalších funkčních detailů, komfort při nošení a ležérní vzhled. Po šortkách s požadovanými vlastnostmi se můžete poohlédnout v sortimentu značky engelbert strauss, kde najdete také stylová pracovní trička. Tematickým potiskem dáte okolí najevo, že si práci náležitě užíváte a děláte ji na sto procent.

Reklama