5fa3e7b698a48obrazek.png
Hodně se toho stalo. Bouřlivý a někdy obtížný rok se blíží ke konci. Je čas se uvolnit, synchronizovat tělo a duši. Co to znamená? Novou zimní pohádku. Dovolená v Stubaitalu vám nabízí tolik potřebné okamžiky radosti. Krásné zasněžené horské svahy, nespočet zimních aktivit a bezpečná zábava na lyžích pro celou rodinu – dny vašich snů v Stubaitalu posílí zdraví a potěší mladé i starší hosty. Od lyžování, snowboardingu nebo freeridingu přes běh na lyžích, zimní turistiku a turistiku na sněžnicích až po dobře připravené sáňkařské dráhy – čtyři lyžařská střediska mají pro každého nadšence zimních sportů tu správnou nabídku. Stubaital je také jedním z nejoblíbenějších lyžařských regionů v Alpách s řadou ocenění za rodinnou dovolenou. S maskoty BIG Family se zimní dovolená stane velkým zážitkem i pro ty nejmenší.

Objevte klid přírody, zpomalte a užívejte si zimu naplno – Stubai je ideálním místem pro vaše speciální zimní zážitky v roce 2020. Nádhera zimy se tu odhalí ve všech podobách: jednou je přemýšlivá a rezervovaná, jindy divoce romantická a okouzlující, někdy svěží a úplně nedotčená, nebo dokonce náročná a podmanivá, ale především skutečná! Není proto překvapením, že hostitelé v Stubaitalu připravili různé nabídky reflektující autentičnost regionu snadno přístupného pro aktivní zimní turisty, milovníky lyží a snowboardů a podnikavé rodiny. Pouze 20 minut jízdy od Innsbrucku slibují čtyři kabinové lanovky nejvyšší úroveň bezpečnosti, rozsáhlé a dokonale upravené sjezdovky a bezstarostné lyžování pro mladé i starší hosty.

Stubaiský ledovec: království sněhu

Stubaiský ledovec, největší rakouské lyžařské středisko na ledovci, čeká na milovníky zimních sportů jako skutečné sněhové království. Rozsáhlé a perfektně upravené sjezdovky a zaručený sníh od října do června slibují bezpečné a rozmanité potěšení z lyžování.
5fa3e85705457obrazek.png
Rodina na prvním místě: chlupatí maskoti B.BIG, Mini B a B.GIANT vítají svým zábavným přístupem mladé lyžaře v rodinném lyžařském kempu BIG. Děti od čtyř let se mohou naučit lyžovat v barevné BIG Family Kinderland, zatímco o ty nejmenší je dobře postaráno v BIG Family Kindergarten. Jen 45 minut jízdy autem od alpské metropole Innsbruck vás lanovka 3S Eisgratbahn vyveze do království sněhu na ledovci Stubai.

Specialitou  Gamsgartenu je obří mamut B:GIANT připravený na rodinné fotografování. Království sněhu také nabízí širokou škálu zábavy pro všechny fanoušky dobrodružství a akce: ať už na BIG Family Boarder Cross s vlnami a strmými zatáčkami, slalomové trati BIG Family Slalom nebo na kilometrové sjezdovce BIG Family Fun Slope, malí lyžaři se mohou uvolnit všude kolem. Na budoucí freestylové hvězdy čeká BIG Family Slopestyle s různými trasami a překážkami. Za návštěvu stojí také ledová jeskyně, tajemný a fascinující svět věčného ledu, který se nachází 30 metrů pod sjezdovkou. A mimochodem – na ledovci Stubai lyžují děti do 10 let v doprovodu platícího rodiče zdarma.

Středisko Schlick 2000: Příjemné a rozmanité

S více než 22 kilometry sjezdovek a devíti pohodlnými vleky nabízí lyžařské středisko Schlick 2000 zábavu na lyžích pro každou věkovou skupinu. Zatímco maminka s tátou sjíždějí černou sjezdovku a mladí lyžaři předvádějí své dovednosti ve Stubai Park Schlick 2000, maskot BIG Ron vezme ty nejmenší do Schlick 2000 Kinderland s jeho kouzelnými koberci, lyžařským kolotočem, divokým slalomem a složitou závodní dráhou.

Přestávku na oběd mohou lyžaři strávit společně v jedné z devíti chat, barů a restaurací. Po tříkilometrovém sjezdu údolím lze na terminálu Skiline zjisit, kdo má za sebou nejvíce výškových metrů.

Kouzelnou atmosféru dokonale doplní kluzáky a rogala, které vzlétly z vrcholu Kreuzjoch a vznášejí ve výšinách nad údolím.

Od 30. prosince 2020 noční oblohu nad lyžařským střediskem Schlick 2000 osmkrát rozzáří ohňostroj. Ale nezasvítí jen nebe! Barevný, ohnivý a velkolepý program jistě rozzáří i dětské oči a noční sáňkování zaručí finále plné zábavy!
5fa3e880ef0e1obrazek.png

Elfer & Serlesbahnen: ráj pro dospělé i mládež

Tři perfektně upravené sáňkařské dráhy Elferbahnen nabízejí skvělou zimní zábavu pro celou rodinu. Sáňkařská dráha do vesnice je třikrát týdně osvětlena i v noci a sjezd do údolí Pinnistal každý pátek osvěcují lucerny. Rychlý sjezd zajišťuje nezapomenutelné zážitky z dovolené. Tím správným místem pro malé hosty, kteří se chtějí učit lyžovat, je tréninkový areál v Krößbachu, kde sídlí lyžařská sova Elfi. Relativně rovný terén s talířovým výtahem a kouzelným kobercem je ideální pro první lyžařské pokusy.

U Serlesbahnen v Miedersu, království lasičáka Serliho, čekají na malé lyžařské hvězdy přímo u údolní stanice malebná sáňkařská dráha a skvělý dětský areál. Různé učební pomůcky, jako je dětský vlek či kouzelné koberce, pomáhají malým lyžařům udělat první kroky. Jako vždy je hlavním cílem zábava a zábava.

Speciální nabídkou pro všechny děti ve věku do deseti let v doprovodu platícího rodiče jsou jízdy vlekem zdarma. Některá ubytovací zařízení, například BIG Family Premium Homes, jsou navíc speciálně navržena tak, aby vyhovovala potřebám dětí. Stubaital je tak ideálním místem pro perfektní zimní dovolenou s celou rodinou!

To nejlepší často přichází až nakonec: Nový SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

V říjnu 2020 zahajuje svou druhou zimu inovativní SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck. Spojuje ledovec Stubai a 12 dalších lyžařských areálů v Stubaitalu a okolí Innsbrucku, 3 bazény a 22 nabídek z oblasti životního stylu, kultury a památek v Innsbrucku a okolí. Je platný od 1. října 2020 do 9. května 2021. Další informace jsou k dispozici na Ski-plus-city.com.

BEZPEČNOST V ÚDOLÍ STUBAITAL – informace ke koronaviru COVID-19

V rámci nabídky SKI plus CITY Pass má nejvyšší prioritu zdraví všech hostů a zaměstnanců. Příslušné lyžařské areály a organizátoři akcí jsou připraveni na všechny možnosti a vývoj. Kvůli zajištění, že všichni stráví svůj čas dobře a bezpečně, se prosím informujte prostřednictvím Stubai.at.

5fa3e715f0734obrazek.png
 

Reklama