Chystáte-li se do zahraničí, nepodceňte očkování! Nechcete si pracně zjišťovat, do které země jaké očkování potřebujete? Navštivte Očkovací centrum Avenier, kde získáte skvělou péči i veškerý možný servis.

Léto volá po návštěvě exotikou vonících dálek! Prosluněné pláže a deštné či mlžné lesy... ale i když zůstanete o dovolené v domácích luzích a hájích, neměli byste podcenit očkování!

očkování

Zjišťovat si však, jaké konkrétní očkování do které země potřebujete, to nemusí být vždycky nejjednodušší. Ušetřit vás těmto trablům může Očkovací centrum společnosti Avenier, a.s., které najdete ve 22 pobočkách po celé České republice.

Proč využít očkování Aventer?

Získáte zde totiž nejspolehlivější zdroj informací před cestou do exotických destinací. Vždyť Avenier nabízí nejen očkování doporučená pro naše území, například proti hepatitidě typu A, klíšťové encefalitidě, HPV - rakovině děložního čípku, meningokokovým a pneumokokovým infekcím, chřipce, ale také vakcíny na cesty. Specialisté z oblasti epidemiologie poradí s výběrem vhodných vakcín podle cílové destinace cestování, a navíc mají přístup ke zprávám o nejnovějších zdravotních rizicích či epidemiích, které ve světě aktuálně hrozí.

Paní Marcela chválí Avenier
„S manželem jsme si letos naplánovali cestu do Thajska,“ vzpomíná šestadvacetiletá paní Marcela L., „i když se Jindra vždycky o všechno stará, tentokrát kvůli práci nechal hodně zařizování na mě. Jeden z největších problémů bylo očkování. Když už jsem byla zoufalá, kápla jsem na internetu na očkování v centrech Avenier, zavolala tam a zjistila, že mám po starostech. V Avenieru se o všechno postarali, zjistili nám, jaké očkování aktuálně pro naši cestu potřebujeme a rovnou nám je také naaplikovali,“ pochvaluje si.

Avenier se o vše postará

Zkušenost paní Marcely jen potvrzuje to, na čem si společnost Avenier buduje dobré jméno - nabízejí svým klientům kompletní servis. Nemusíte nikam jinam chodit. Tým zkušených odborníků a profesionálů se o vše postará, čímž se zajišťuje i účinnost vakcíny, kterou byste po předepsání obvodním lékařem jinak museli třeba vyzvednout v lékárně a tím porušit její teplotní požadavky. „Očkovací centra společnosti Avenier nabízejí klientům nejvyšší možnou kvalitu očkování, a to díky uchování chladového řetězce. Vakcíny jsou po celou dobu uloženy v předepsané teplotě 2 až 8 stupňů - jak během přepravy, tak i ve speciálních skladech a v ordinacích. Očkovací centra tedy garantují, že do těla pacienta putuje vakcína nepoškozená a správně skladovaná,“ říká odborný garant očkovacích center, doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D.

Kde Očkovací centra Avenier najdete?
Jak již bylo řečeno, Avenier má své pobočky prakticky v celé České republice, respektive v klíčových městech tak, aby byly dostupné zkrátka všem. Kromě Prahy, kde jsou celkem 4 očkovací centra, najdete další v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Karlových Varech, Jihlavě, Olomouci, Zlíně, Liberci, Pardubicích, Kladně, Havlíčkově Brodě, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Břeclavi a ve Znojmě. Odborní lékaři těchto center tak ročně proočkují přes 70 tisíc klientů!

Bezpečně, rychle, kvalitně a pohodlně!

  • Jednoduchost - není třeba žádné vyšetření ani doporučení od praktického lékaře před očkováním. V případě pochybnosti o zdravotním stavu pacienta a přítomnosti kontraindikací očkování provede vyšetření lékař očkovacího centra.
  • Rychlost - vakcíny jsou k dispozici přímo v Očkovacím centru. Není třeba jít pro recept na vakcínu k praktickému lékaři a následně do lékárny a zpět k lékaři. Odpadá tak starost, jak zachovat stálou teplotu vakcíny mezi 2 a 8 °C během cesty z lékárny domů a následně k lékaři.
  • Pohodlí - klienti se mohou objednat na očkování rychle a pohodlně přes internet nebo bezplatnou zákaznickou linku 800 123 321.
  • Bezpečí - není nutné trávit čas v čekárně praktického lékaře mezi nemocnými lidmi s rizikem nákazy.
  • Ověřená kvalita - lékaři Očkovacího centra Avenier patří mezi špičkové odborníky v oblasti očkování a prevence.
  • Dostupnost - největší síť očkovacích center v ČR je dostupná na 22 místech v republice.

Vyrážíte-li tedy na dovolenou, nezapomeňte na očkování. A pokud s ním nechcete mít zbytečný stres a nervy, využijte služeb Očkovacích center Avenier!

Avenier

TIP: HPV nemá šanci!
Rakovina děložního čípku postihne ročně až 1000 žen, z toho celá polovina na toto nebezpečné onemocnění umírá. Nezapomeňte na prevenci a ochranu vlastního zdraví! Nyní probíhá akce zdravotních pojišťoven, které přispívají na toto očkování pro vybrané skupiny dívek a mladých žen. HPV se ale týká i žen starších, které se domnívají, že už je na očkování pozdě. Očkování je dle dostupných studií určeno pro ženy až do 45 let. V očkovacích centrech Avenier máte také možnost využít platbu na splátky na očkování proti HPV, abyste si investici do svého zdraví mohla lépe rozložit.

Další informace najdete na: www.ockovacicentrum.cz

Reklama