PattexV historii byla kotva účinným pomocníkem pro udržení lodí na konkrétním místě. Ani v současnosti tomu není jinak, ale nemusí se jen jednat o zakotvení lodí. Chemické kotvy jsou profesionálním pomocníkem pro kotvení předmětů s velkou zátěží nebo extrémně namáhaných předmětů.  Klasickými příklady může být ukotvení schodiště, zábradlí, žebříku do bazénu, připevnění toalety či umyvadla, instalace LCD televize na stěnu, ukotvení pergoly, zavěšení zásobníku vody, instalace potrubních systémů či vzduchotechniky.

PattexChemické kotvy jsou bezpečným řešením pro upevnění velké zátěže, které spolehlivě nahrazuje tradiční formy kotvení, jako jsou vruty, hmoždinky nebo i ocelové rozpínací kotvy. Díky chemické kotvě Pattex můžeme připevnit různé předměty i v problémových místech a zároveň je splněna stoprocentní záruka bezpečné fixace.

Nová chemická kotva Pattex CF 920 je extrémně výkonná dvousložková pryskyřičná malta určená pro extrémní zátěž. Vyznačuje se vyššími pevnostními parametry (až o 30%) oproti standardním verzím. Navíc je možné Pattex CF 920 použít i na mokré povrchy. Malta tvrdne pod vodou, proto je trvale vodotěsná. Lze ji použít na kotvení předmětů s extrémní zátěží nebo dokonce předmětů, které jsou trvale namáhány vodo, jako je například připevnění schůdků do bazénu, kotvení prvků v exteriéru (pergoly, venkovní schodiště, markýzy) apod.

Chemická kotva Pattex CF 920 bezpečně odolává vysokému a extrémnímu zatížení u plných i dutých materiálů. Funguje i tam, kde není možné použít klasické kovové nebo plastové hmoždinky nebo ocelové rozpínací kotvy. Je ideální i v místech, kde upevňovací body jsou v blízkosti hran, protože kotvení pomocí dvousložkové pryskyřice vylučuje možnost popraskání podkladu. 

Více informací naleznete na www.pattex.cz

Reklama