Dnešní složitá doba nám dává zabrat. Volá po zpracování vnitřních otázek a témat, které jsme nechali bez odpovědi. Volá po vyčištění starých traumat a opuštění toho, co již v našich životech nemá opodstatnění. Nemusíme vléci svá závaží po celý život. Je možné je odložit, poděkovat a jít dál. K tomuto poznání nám může pomoci terapeut, jóga, meditace, zdraví životní styl, blízký přítel a v neposlední řadě příroda.
60116b0112216obrazek.png
Co může být tou pomocí v případě strachu, úzkosti, neschopnosti se ponořit do spánku a uvolnit se? Bylinek, které mohou nabídnout svou sílu a pomoc je celá řada.

Ale jedna je silná a něžná zároveň. A znáte ji. Levandule. Už jen samotný pohled na krásnou rostlinu s typickou fialkovou barvou a nezaměnitelnou vůní uvolňuje. Cítíte to? Snítka položená vedle polštáře nás snadno doprovodí do snů, kam strach, stres, úzkost a shon mají vstup zkázán.

A když se spojí příroda a s moderní technologií, výsledný efekt je tu. Zatím jediný registrovaný rostlinný lék na úzkost (anxiolytikum) u nás je Lavekan. Obsahuje levandulovou silici ve farmaceutické kvalitě, která je vhodná k vnitřnímu užití.

Lavekan je určen k léčbě úzkostných stavů, které se mohou projevovat také celou řadou takzvaných psychosomatických obtíží jako jsou například zažívacích potíže, nevolnosti, nespavost či různé bolesti bez objektivního nálezu při vyšetření. Lék se dá koupit bez lékařského receptu, není návykový a nezpůsobuje ospalost. Stačí jedna tobolka denně, ideálně večer před spaním.

Nepodceňujte špatný spánek, nechuť k činnostem, které jste měli vždy rádi, obavu ze zítřka a budoucnosti. Jednejte, dokud je čas. Vždy existuje nějaké řešení, jak úzkost a strach odkázat do patřičných mezí a dát svému životu více klidu. Vždy je něco, co vám pomůže získat rovnováhu a vykročit jiným směrem. Svobodně se nadechnout… a získat zpět důvěru, že je vše tak, jak má být. A pomocníkem na této cestě může být právě Lavekan. Vaše bezpečná cesta z úzkosti.


600aaf4be90bcobrazek.pngPokud vás informace o Lavekanu zajímají, podívejte se na LAVEKAN.CZ nebo se informujte v lékárně u svého lékárníka.

Lavekan Vám pomůže znovu navrátit vnitřní klid a kvalitní spánek. Lavekan 80 mg měkké tobolky je léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k léčbě přechodných úzkostných nálad. K vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.
600aafb50d8e3obrazek.png

Reklama