V mnohých domácnostech „vykukují“ zpod koberce různé druhy podlah. Podlaha ovlivňuje vzhled a atmosféru celého bydlení a musí odolávat každodenní zátěži v podobě vylitých tekutin, nečistot či pohybu dětí a domácích miláčků. V domácnosti, kde se po zemi batolí malé děti i domácí zvířátka, se podlahy uklízejí asi nejčastěji.

Jestli máte doma malého lezce, určitě dobře víte, že drobky z jídla, vlasy a zvířecí srst na podlaze mohou být pro savodětského průzkumníka velkým nebezpečím. Chceme naše nejmenší ochránit před nečistotami a bakteriemi, případně alergeny z prachu, pylu, přítomnosti psa nebo kočky. Zároveň chceme používat, stejně jako 89,1 % lidí, přípravek, který zároveň čistí a dezinfikuje.

Pokud je podlaha špinavá a plná bakterií, může mimo jiné způsobovat alergie. Tímto onemocněním v Čechách trpí každý třetí člověk – děti nevyjímaje. U dítěte, jehož oba rodiče trpí alergií, je riziko vzniku tohoto onemocnění až 60 procent. Pomozte si při uklízení a mytí podlahy čisticím a dezinfekčním přípravkem. Dezinfekční novinka Savo bez chloru na podlahy s vůní citronu a zázvoru vás zbaví všech nečistot, které se mohou vyskytnout na podlaze, kachličkách, dlaždicích nebo linu. Přípravek neobsahuje chlor a krásně provoní váš byt svěží vůní citronu se zázvorem. Podlahu myjte alespoň třikrát týdně, abyste si zabezpečili hygienicky čistou a dezinfikovanou domácnost bez bakterií, nečistot, srsti a alergenů.

Savo Na podlahy bez chloru v praktickém a atraktivním balení seženete za nezávaznou a doporučenou maloobchodní cenu 74,90 Kč.

Více informací na www.savo.eu

Reklama