Před čím vás bezpečnostní dveře ochrání?

Bezpečnostní dveře se nejčastěji vyrábí s certifikovanou bezpečnostní třídou 3. Díky ní jsou odolné proti vysazení, odvrtání zámku a pokusu o násilné překonání. Další výhodou je protipožární ochrana, která vám v případě požáru poskytne dostatečný čas k evakuaci. V neposlední řadě vás bezpečnostní dveře ochrání před hlukem. Zvuk z klasických činností jako jsou například rozhovory sousedů nebo hlučný výtah, už neuslyšíte.

S bezpečnostními dveřmi ušetříte

Vchodové dveře často netěsní tak, jak byste si přáli. Při montáži bezpečnostních dveří vám firma vymění i zárubně, takže vše bude sedět na jedničku. Dveře mají navíc dvojité těsnění a skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Obzvláště v zimním období tak oceníte úsporu peněz za energie. Bezpečnostní třída 3 vám navíc zajistí výhodnější pojistku na vybavení domu.
5bab9341abba4obrazek.jpg

Vyberte vzhled, který podtrhne váš interiér

B5bab93710d3c8obrazek.jpgezpečnostní dveře seženete v mnoha barevných provedeních. Hravě najdete takové, které se budou hodit jak k nábytku v chodbě, tak k podlaze. Na své si přijdou milovníci dřeva, klasiky, moderního vzhledu i nejrůznějšího prosklení. Povrch je z PVC folie, která odolá vlivům počasí a snadno se udržuje. I po několika letech zůstanou dveře stejně krásné jako na začátku a jejich kvalita se nezmění.

Kolik stojí bezpečí?

Bezpečí je k nezaplacení, můžete mu jít ale výrazně naproti. Cena bezpečnostních dveří do rodinného domu a bytu se liší. Do bytu doporučujeme dveře Magnum za 23 990 Kč. Cena zahrnuje konzultaci, výměnu starých dveří za nové, nové zárubně i odvezení odpadu. U rodinných domků nešlápnete vedle pořízením dveří Perfect. Můžete si vybrat z plného nebo proskleného provedení a zaplatíte za ně od 29 900 do 33 900 Kč.

HT dveře se o vše postarají za vás

Firma HT dveře dodává a montuje bezpečnostní dveře už od roku 1993. Díky mnohaletým zkušenostem nabízí špičkový servis, o který se postarají kvalifikovaní odborníci. Sestaví vám návrh podle vašich potřeb, pomohou s výběrem a zajistí kompletní montáž. Staré dveře odvezou a vy se nemusíte o nic starat.
5bab93d30d919obrazek.jpg