Na nejmenší číhá v domácnosti spousta nástrah. Schody, ostré rohy a hrany nábytku, zásuvky, kluzká podlaha... Alespoň některé z těchto rizik vám pomůže omezit bezpečnostní nábytek od německé firmy Geuther. Ta se vedle výroby dětského dřevěného nábytku zaměřuje právě i na zabezpečení pohybu dětí po domě či bytě.

Geuther

Ohrádky - bezpečí i opora

Dřevěné ohrádky poskytují dětem nejen ochranu, ale zároveň i podporu při prvních pokusech se postavit a ujít pár krůčků. Mobilní ohrádka Lucy má, stejně jako ostatní ohrádky od Geutheru, čtyři kolečka s brzdami a polstrovanou plochu na hraní a spaní. Tu navíc můžete nastavit do tří výškových poloh tak, aby byla ohrádka pohodlná pro vás i pro miminko. Když ji zrovna nepotřebujete, snadno ji složíte. Ani cestování s Lucy není problém, vejde se do zavazadlového prostoru auta. Tato ohrádka rodiče potěší také zárukou prodlouženou na celkem 5 let.
Doporučení prodejní cena: od 2.790 Kč do 3.390 Kč dle barevného provedení a velikosti

Geuther

Zábrany do dveří či schodů

GeutherSchody přestavují asi největší bezpečností riziko pro vaše ratolesti. Zábranu Easylock Natur z masivního buku jednoduše a bez vrtání připevníte na potřebné místo s pomocí čtyř stavitelných šroubů s gumovou hlavou. Zábrana nabízí inovované držadlo (otevírací mechanismus) s dvojitou pojistkou, které dítě neotevře, dospělý ale projde snadno. Zábrana jde namontovat jak před schody, tak i do dveří, a zajistí, že se vaše dítě nevydá, kam nemá.


Doporučená prodejní cena: od 1.990 Kč do 2.790 Kč

Konfigurační zábrany

Ohrádku a zábranu v jednom nabízí Geuther v podobě tzv. konfigurovatelných zábran. Ty si snadno přizpůsobíte vašim potřebám a rozložení místnosti tak, aby miminko mělo dost prostoru pro hraní a pohyb, ale zároveň bylo v bezpečí. S těmito zábranami snadno zahradíte i velké prostory, jako například terasy, či další potenciálně riziková místa - krb a podobně.

Geuther

Produkty od Geutheru i další dětské zboží naleznete na www.babystar.cz.

Reklama