Milá redakce!

Všechny Vás zdravím a přeji hodně zdraví a pracovních úspěchů v roce 2006.

K dnešnímu tématu  - je určitě hodně lidí, co si dávají předsevzetí, i když vědí, že je v životě nesplní. I já jsem to dělala.

Vždycky před Vánoci chodím na adventní koncert, kde si tzv. dělám pořádek ve své mysli ohledně toho, co bylo a co bude.

Letos mi bude 50 let, vychovala jsem tři děti, přestavěli jsme si bydlení a mám už v podstatě vše, co jsem kdy chtěla, včetně bezva manžela, se kterým se máme rádi i po 27 letech.

Tak jsem si letos dala předsevzetí, že budu žít pozitivně, nedám se vytáčet od svých žáků, na které budu pokud možno i po 25 letech ve školství příjemná a milá, a budu dělat vše pro klid a pohodu i doma. Hodlám to dodržovat.

Začala jsem tím, že jsem se teď o prázdninách začala učit na běžkách, a že se mi to zalíbilo! Dnes jsem své žáčky mile a s úsměvem přivítala a popřála jim vše nej... nej... do roku 2006 - a hodlám v tom pokračovat.

Prostě - budu žít pozitivně, budu empatická a CHCI, aby mi to vydrželo CELÝ ROK 2006!

Srdečně Vás zdraví Eva

Milá Evo,
přeji Vám, aby Vám toto předsevzetí opravdu dlouho vydrželo. A hlavně, aby se neobjevil někdo, kvůli komu byste ho musela porušit!

Z naší dnešní ankety "Co byste chtěla v novém roce změnit" vyplývá, že nejvíce z Vás (v tuto chvíli 136) by chtělo změnit samu sebe. Co vám na sobě, milé ženy-in, nejvíce vadí? Vaše povaha, postava? Napište nám.
                                                     redakce@zena-in.cz 
Reklama