Je to tak 2 měsíce, co jsme se rozhodli koupit cvičební stroj. Po jistých zkušenostech jsme zanevřeli na Orbitrack (nebo jak se ten super-hyper- přístroj jmenuje) a celý Teleshopping.

Rozhodli jsem se zamířit do vyšších tříd těchto zázraků, které slibují shazovat kila i jen tím, že se na tenhle přístroj budete koukat:-)

Protože jsme měli s rotopedem vážné úmysly, nebyli jsem troškaři. Vzali jsme přístroj za 10 tisíc korun.

První oprava byla po týdnu. Přístroj neskutečně vrzal, skučel a bručel. Byli jsme ujištěni, že to nic, že jsme špatně utáhli šrouby.

Druhá oprava se konala po 3 týdnech. Prý to byla zase naše chyba. To otec nevydržel a šéfovi prodejny povídá: “Vy děláte cvičební přístroje a tvrdíte, že je děláte kvalitně?! Já zase dělám ve firmě, která vyrábí zbraně. A taky tvrdím, že velice kvalitně!” :-)

Třetí oprava proběhla asi před týdnem. Po otcově hlášce se šéf už neukázal a poslal za sebe zástupce, který si stroj opět odvezl. Na závěr všeho dodal: “Nojo, čemu se ale divíte? Tohle si lidi kupují pro dekoraci do obýváku a vy na tom ještě chcete cvičit? Jste normální?”

:-))

Visnery

 

U mě vyhrávají na 1. místě IN-LINE BRUSLE. Před třemi roky jsme na nich se sestrou strávily 8 hodin v kuse a najely něco okolo 40 km. Byla to nádhera a stále na to vzpomínáme. Na bruslích se dá neuvěřitelně vyblbnout, a to je právě to jejich kouzlo. Tak a teď jsem se tak nabudila, že dnes určitě vyrazím. :o)
 
akella
 
 
 
 

Milá redakce,

 

tak asi takhle se potim kazdy den, kdyz chvatam do prace, anebo minimalne dvakrat tydne na hodine aerobiku, kde se naprosto uzasne odreaguju :-)

Preji Vam hezky jarni slunickovy den. Kájina :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kájině to docela sekne, ne? :)

 

Sledujte novinky, příspěvky od dalších čtenářek také stojí za to. O vítězce kosmetiky Oriflame ještě není rozhodnuto - pište na redakce@zena-in.cz!!!

 

Jarní sluníčkový den vám přeje i

Reklama