Od dubna letošního roku můžete s Nike trénovat po celé Praze. Po úspěchu společných běžeckých tréninků v pražské Stromovce potkáte Nike běžecký tým celkem v deseti běžeckých lokalitách. Tento projekt vznikl ve spolupráci s Prahou Sportovní a jeho patronkou je Bára Špotáková.

Pravidelné tréninky ve Stromovce se přesouvají na čtvrtek od 18:30 a budou se konat každý týden. Jednou za 14 dní se budou běžci scházet v Kunratickém a Hostivařském lese a na Letné a jednou za měsíc v Ďáblickém háji, Oboře Hvězda, Divoké Šárce, na Petříně a Vítkově.

nike

Přesný rozpis tréninků v jednotlivých lokalitách najdete v přiloženém přehledu nebo na webových stránkách www.behy.cz/nike.php, kde jsou i mapky lokalit s místem setkání.

Na místě na vás bude bude čekat červený Nike+ minivan s nejnovější běžeckou kolekcí a profesionální trenéři vám pomohou nejen s tréninkem, ale také s výběrem správné běžecké boty pro váš styl běhu.

Aktuální informace o obsahu tréninků sledujte na naší fun page Nike Running Club na facebooku nebo nadiskusním fóru na www.behej.com/topic/3219-treninky-nike-ve-stromovce.

Těšíme se na vás v září! A Žena-in bude u toho!