Patříš mezi sportovce, který ze všeho nejraději běhá? Krátké ani dlouhé tratě pro tebe nejsou problémem, ale výzvou, kterou zdoláš v jakémkoliv tempu? Tak právě pro tebe jsou navrženy nové Nike LunarTempo, které s tebou udrží krok. Nové LunarTempo jsou vyrobeny pro běžce, kteří raději dělají věci rychleji, než aby je vzdali.

Nike LunarTempo jsou na rozdíl od předchozího modelu obdařeny zvýšenou odolností, podporou a pohodlím. Byly inspirovány běžeckými botami vrcholových atletů, kteří se podíleli na jejich vývoji a testování.

Nike

Díky funkci Lunarlon poskytují boty svému nositeli lehké a citlivé tlumení i při té nejvyšší rychlosti a nejtvrdším dopadu. Lekhý bezešvý vršek celé boty je tvořen kombinací síťoviny Flymesh a tenkých vláken Flywire. Díky těmto materiálům je bota velmi lehká a dokonale prodyšná. Tento nový způsob tvorby umožňuje návrhářům strategicky umístit všechny potřebné funkce, přesně tam kam potřebují, tak aby boty běžcům poskytly ty nejlepší podmínky. Zároveň jsou boty dostatečně pevné a poskytují sportovci oporu i v té největší zátěži.

Nike

Nike LunarTempo se vám přizpůsobí, ať už budete chtít zdolat jakoukoli vzdálenost, rychlost nebo každodenní trénink.

Nové LunarTempo seženeš jak v dámském, tak pánském provedení za 3.390,-

 

 

Reklama