5ad4a89a23371obrazek.png
Model Fast Flexweave
byl stvořen pro rychlost. Ideální je na všechny druhy dynamických a výbušných tréninků. Materiál Flexweave je konstruován z prvků ve tvaru osmičky a umožňuje zkombinovat zdánlivě nesourodé vlastnosti – boty jsou ve špičce flexibilní, ve středu nabízejí oporu a celkově jsou velmi prodyšné. To vše s volnočasovým designem, který nemusel obětovat atraktivní vzhled na úkor výkonu.
 
Podívejte se na video, které představuje technologii Flexweave:


 
Boty stvořené pro rychlost:
 
1. Prodyšné a flexibilní: díky materiálu Flexweave vám sednou, jako kdyby byly ušity na míru. Nebudou vás nijak omezovat.
 
2. Odolné a stabilní: ve středu nohy poskytují ochranu i oporu.
 
3. Precizní tlumení: Technologie mapující tlak nohy při došlapu zaručuje, že se běžcům dostane stability tam, kde ji potřebují, a flexibility, kde ji očekávají.
5ad4a8aac8c11obrazek.png

„Inovace by neměly přicházet na úkor výkonu nebo vzhledu, s modelem Fast Flexweave tak nastavujeme nový standard,“ říká Scott Daley, generální manažer značky Reebok. „Flexweave se stává základním prvkem naší DNA. V módním i sportovním průmyslu představuje obrovský skok vpřed.“
5ad4a8d9b07d8obrazek.png

Materiál Flexweave je od letošního roku využíván nejen ve sportovní obuvi, ale také ve volnočasové kolekci Classics. Reebok Fast Flexweave zakoupíte v eshopu reebok.cz za 2 699 Kč.

Více informací o botách Fast Flexweave naleznete ZDE.

Reebok Run Crew: běhejte, testujte
5ad4a8e47318cobrazek.png

Boty můžete vyzkoušet v rámci tréninků Reebok Run Crew, které se konají každý čtvrtek v Praze, Brně a Olomouci. Pro veřejnost jsou zdarma a podle typu tréninku, kterého se zúčastníte, můžete trénovat buď rychlost, vytrvalost nebo pracovat na síle a dynamice.
 
Pro více informací sledujte:

Reklama