5c810f12bc3a0obrazek.pngDíky špičkové technologii, která splňuje potřeby každodenního praní a je inspirována přírodními prvky vody a vzduchu (pára), se produkty WaveActive pyšní širokou škálou funkcí, z nichž mnohé jsou patentovány a vůbec poprvé použity. Vysoce kvalitní materiály, výjimečný výkon a řešení, to vše zajistí uživatelům snadnější každodenní život.

Pračky Gorenje WaveActive jsou vybaveny nejmodernějšími, praktickými a uživatelsky přívětivými funkcemi, které zajistí dokonalý výsledek. Hlavním rysem řady praček WaveActive je inovativně navržený a patentovaný buben WaveActive se speciálním vlnovým vzorem a vlnovitými 3 D žebry vyvinutými pro odstranění i těch nejhorších skvrn tím nejjemnějším způsobem.

Pračka Gorenje WS168LNST využívá technologii IonTech. Tento přirozený proces ionizace si dokáže účinně poradit s nečistotami, bez použití vysokých teplot, nebo chemických prostředků. Prací prostředek se díky této funkci ve vodě lépe rozpustí a dostane se ke každému vláknu. Odstraní až o 30 % více skvrn i při nízkých teplotách. IonTech také zabraňuje ukládání vodního kamene na ohřívač, který prodlužuje životnost pračky. Spěcháte a potřebujete mít dokonale čisté prádlo za méně než hodinu? Jednoduše použijte IonWash 59' rychle a šetrně odstraní skvrny a perfektních výsledků dosáhnete i při 1/2 naplnění. Najdete zde také několik velice užitečných funkcí, díky nimž je použití této pračky ještě efektivnější, rychlejší a ekologičtější. Třeba DoseAid zajistí optimální dávkování pracího prostředku bez ohledu na množství prádla, které vkládáte do pračky, abyste si mohli být jistí, že používáte prací prostředek nejhospodárnějším a zdraví nejprospěšnějším způsobem. A pokud máte na starosti něco jiného a nechcete se zabývat myšlenkou na praní. Zvolte si jednoduše AutoWash a pračka vybere nejlepší prací cyklus pro vaše prádlo. S tímto programem můžete zůstat klidní a prádlo se vypere dokonale bez ohledu na jeho materiál.
5c810f34a825dobrazek.png

  • cena: 16 990 Kč

Pračky Gorenje WaveActive spojuje několik prvků, jako nové technologie, vynikající design a energetická účinnost. To se odráží i v řadě získaných ocenění. Vynikají především v německých spotřebitelských testech.

Německý spotřební magazín ETM Testmagazin, specializující se na nezávislé testování výrobků, v lednovém vydání zveřejnil výsledky. Při podrobném testování a vyhodnocení praček a sušiček Gorenje WaveActive oba přístroje přesáhly skóre 90 %.

ETM Magazin také poznamenal, že provoz pračky Gorenje WaveActive je tak jednoduchý a intuitivní, že uživatel nepotřebuje návod k obsluze, což přesně odráží motto Gorenje „Life Simplified“, které slibuje jednoduché a intuitivní ovládání spotřebičů a výsledkem je jednodušší život uživatele.


 

 

Reklama