6446457e61550obrazek.png

Chcete-li sjednotit tón pleti a zakrýt pouze drobné vady na kráse, vystačíte si s jemně tónovaným krémem. Ideální volbou se pro vás může stát HELIOCARE 360° COLOR Gel Oil-Free SPF 50+, který díky své l644645106916aobrazek.pngehké gelové konzistenci skvěle poslouží i mastné a problematické pleti. Jemně tónovaný gel obsahuje patentovaný přírodní filtr Fernblock s výtažky ze vzácné tropické kapradiny, zeleného čaje, vitaminy C i E a další vitaminy i antioxidanty. Kromě toho, že spolehlivě ochrání pleť před sluncem ji tedy zároveň doslova nadopuje cennými látkami, které omezují vliv škodlivých volných radikálů na kůži, eliminují tvorbu pigmentových skvrn a zpomalují stárnutí pleti vlivem slunce. Pokud vám záleží na složení kosmetiky, kterou používáte, potěší vás nakonec i fakt, že tento tónovaný krém neobsahuje kromě olejů ani žádný alkohol nebo parabeny. K dostání je hned ve třech barevných odstínech 64464542d3a2dobrazek.png(Pearl, Beige a Bronze), tudíž se vám určitě podaří vybrat pro sebe ideální odstín.

Další možností z lehčích forem krytí je opět jemně tónovaný tekutý make-up HELIOCARE Advanced Color Gelcream SPF 50. Ten je k dostání v odstínech Light nebo Brown a stejně jako výše představený tónovaný krém obsahuje patentovaný přírodní filtr Fernblock se všemi cennými látkami, vitaminy i antioxidanty prospěšnými pleti. Vhodný je pro normální nebo suchou pleť, které na slunci poskytne i nezbytnou hydrataci. Ani tento jemně tónovaný společník pro dny plné slunce neobsahuje parabeny, nezanáší pleť (je nekomedogenní) a byl – stejně jako všechny produkty HELIOCARE – testovaný pod odborným dermatologickým a oftalmologickým dohledem.

6446455aeae4bobrazek.pngZakrýt závažnější formy akné nebo výrazné pigmentové skvrny, to už je úkol hodný slunečního make-upu. HELIOCARE Compact Oil-Free SPF 50 umí velmi dobře skrýt veškeré nedokonalosti pleti, k tomu zabránit nelichotivé hyperpigmentaci i slunečním alergiím. Díky své pudrové složce pleť sympaticky zmatní, zanechá ji sametově jemnou a barevně sjednocenou. Stejně jako jeho dva výše uvedení kolegové do slunce obsahuje i tento kompaktní make-up přírodní filtr Fernblock nabitý blahodárnými výtažky ze vzácných rostlin, vitaminy i antioxidanty. Také on chrání pleť před komplexním spektrem slunečního záření (UVA, UVB, infračerveným i viditelným světlem), neobsahuje alkohol ani parabeny a je k dostání v odstínech Light, Fair nebo Brown.
644644d46c9f8obrazek.png

Reklama