Bolesti kloubů a jejich opotřebování postihuje většinu populace. Zvyšuje se věkem, ale v poslední době bohužel těmito problémy trpí čím dál mladší jedinci. Protože tyto bolestivé problémy jsou velmi nepříjemné, je dobré vědět, že existují preparáty, které pomáhají nejen bolesti zmírnit, ale také působí preventivně. Jedním z těchto kvalitních přípravků jsou produkty značky Proenzi.

 

Proenzi najdete v lékárně v těchto formách:

 

Proenzi 3

3 farmakologicky účinné látky pro obnovu, regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Proenzi 3 obsahuje trojkombinaci velmi účinných látek – glukosamin sulfát + chondroitin sulfát + lignisul MSM. Při pravidelném užívání se tyto látky dobře vstřebávají a ovlivňují kloubní chrupavku. Podporují tak obnovu a regeneraci kloubů a zlepšují jejich pohyblivost. Efekt přetrvává i po dokončení užívání, a to 2-6 měsíců.

Přípravek je účinný při bolestech kloubů nižšího a středního stupně, a to i při zánětlivých onemocněních kloubů.

 

Proenzi MSM + glukosamin sulfát 1500

Přípravek pro ochranu a komplexní regeneraci kloubů s obsahem glukosamin sulfátu, Lignisul MSM a Brutnáku lékařského.

Přípravek s vysokou dostupností jednotlivých aktivních komponent, především Lignisul MSM a glukosamin sulfátu. Tyto účinné látky jsou pro výstavbu, obnovu a správnou funkci kloubní chrupavky, vazů a šlach velmi důležité. Navozují regeneraci kloubů, pomáhají zlepšit jejich pohyblivost a tím celkově zvýšit kvalitu života. Olej z léčivky brutnáku lékařského a další rostlinné ingredience napomáhají předcházet zánětlivým procesům, jež často doprovázejí onemocnění kloubů.

Proenzi MSM je vhodné užívat pro regeneraci kloubů po zraněních, při zánětech kloubů či některých typech revmatoidní artritidy.

 

Proenzi Premium Forte 2700

Vyvážená, lékaři specialisty vysoko hodnocená, kombinace 2 nejpoužívanějších látek v terapii osteoartrózy - glukosamin a chondroitin sulfátu.

Vyvážená kombinace účinných látek je vysoce hodnocena lékaři – specialisty a vychází z nejnovějších poznatků předních světových odborníků. Obě aktivní složky jsou obsaženy v jednoznačně účinném množství v denní dávce. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát patří do skupiny látek zvaných SYSADOA (symptomatic slow acting drug of osteoarthritis - symptomaticky pomalu působící léčiva používaná k terapii osteoartrózy).

Přípravek je doporučován především starším lidem s pokročilou formou osteoartrózy.

 

Proenzi liquid

Proenzi liquid (tekutá forma) pomáhá zajišťovat kvalitní výživu pro klouby a celý pohybový systém.

Obsahuje 2 nejvíce využívané látky pro obnovu, regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů, glukosamin a chondroitin. Glukosamin je základní složkou pro syntézu látek nezbytných pro pevnost a pružnost kloubní chrupavky. U degenerativních, zánětlivých a poúrazových poškození kloubů dochází k postupnému úbytku chrupavky a ke snižování obsahu glukosaminu, proto je nezbytné jej pravidelně doplňovat pro zajištění obnovy a plné funkčnosti kloubní chrupavky.
Chondroitin je základní stavební strukturou mezibuněčné hmoty chrupavky, jeho zvýšený přísun vede ke zlepšení mechanických a elastických vlastností.
Při pravidelném užívání se tyto látky dobře vstřebávají a příznivě ovlivňují kloubní chrupavku.

Přípravek je určen především těm, kteří preferují nápojovou formu přípravků před tabletami, či těm, kteří mají s polykáním tablet potíže.

 

Více o problémech s klouby, o prevenci, asteroporóze si můžete přečíst na stránkách www.proenzi.cz

 

 

 

Reklama