Oddálit viditelné známky stárnutí pleti by občas chtěl každý z nás. Omlazení pleti je v současnosti sice možné dosáhnout, ale ne všechny procedury jsou v tomto úsilí komfortní nebo naopak účinné. Nyní už však nemusíte vybírat mezi účinností či bezbolestností, je tu revoluční způsob bezbolestného omlazení se systémem SEYO TDA!

O redukci projevů stárnutí pleti jako jsou vrásky, povislé kontury obličeje a celkové trvalé omlazení pokožky se odborníci z dermatologie i kosmetického průmyslu snaží již léta. Teoretické znalosti jsou již k dispozici, ale do praxe se je až dosud přinést nepodařilo.

Topicky aplikované produkty proti vráskám ne vždy fungují

Kdo má obavy z invazivních způsobů omlazení (jako jsou injekční, nebo chirurgické zásahy) volí raději různé produkty péče o pleť. Ani u nich však není úspěch zaručen. V lepším případě dokáží pleťové krémy proti vráskám či séra zajistit dostatečnou hydrataci pleti, což může skutečně vést k optickému omlazení obličeje.

V některých případech ovšem tyto přípravky mohou zhoršit či dokonce znemožnit dýchání kůže, které v důsledku vede ke vzniku infekcí a zánětů pleti. Jako třeba produkty s obsahem silikonu. Ty pleť po aplikaci sice vypnou, není to ovšem dáno tím, že by došlo skutečně ke změnám uvnitř kůže, ale právě aplikací silikonu, který pleť vyhladí. Když se však silikon smyje, pleť se vrátí k původnímu vzhledu... Léčba přirozeného stárnutí buněk zkrátka neexistuje. Anebo ano?

skin

Pro skutečné omlazení je třeba zasáhnout přímo buňky kůže

Kůže je největším orgánem našeho těla. Dosahuje rozlohy impozantních dvou metrů čtverečních a váží takřka deset kilo. To, co vidíme zvenčí, jsou ovšem jen její odumřelé svrchní vrstvy. Abychom mohli pleť skutečně omladit a revitalizovat kožní buňky, je třeba účinné látky propracovat jak přes tyto odumřelé svrchní vrstvy, tak přes epidermis, která na ně navazuje.

Do dnešní doby bylo možné dermis zasáhnout výhradně invazivními terapiemi, nyní je však možné i hluboké vrstvy kůže omlazovat pomocí systému SEYO TDA.

TDA neboli „transdermální aplikace“

Za pomoci tohoto jedinečného patentovaného léčebného systému SEYO TDA dermatolog či vyškolená kosmetička dosáhne hluboko do kůže a aplikuje do ní aktivní látky jako je například kyselina hyaluronová a čistý kyslík.

Léčba probíhá zcela bezkontaktně. Odborník vede počítačem řízenou hlavici aplikátoru TDA v předem definované a pečlivě stanovené vzdálenosti nad oblastí kůže, která má být léčena. Aktivní složky jsou míchány se speciálním tekutým prostředkem, který umožňuje jejich průnik do hlubších vrstev pleti.

Díky počítačovému řízení pleť zasáhne rovnoměrný proud mikro jednotek vedený nadzvukovou rychlostí a frekvencí. Výsledkem je vznik rovnoměrných ložisek aktivních složek zhruba shodné velikosti. Tím pádem je dosaženo přesně vypočítaného stupně péče na úrovni buněk kůže.

Jak konkrétně pomůže pleti?

Přístroj SEYO TDA tímto způsobem do pleti dokáže vpravit nejen zmíněnou kyselinu hyaluronovou a čistý kyslík, ale i vitamíny, minerály a extrakty z léčivých rostlin, které jsou pro mladistvý a zdravý vzhled pleti nezbytné.

Okamžitě po aplikaci se zvyšuje elasticita v pleti a redukuje se množství viditelných vrásek. Klinické studie prokázaly po osmi ošetřeních:

  • navýšení elasticity průměrně o 60%
  • vyhlazení vrásek kolem očí o 47%
  • vyhlazení vrásek  v obličeji až o 32%

Pravidelná ošetření SEYO TDA navíc působí preventivně proti viditelným známkám stárnutí pleti.

Zdaleka to však není vše, co SEYO TDA umí. Kromě omlazení si poradí i se začervenáním pleti způsobeným rosaceou či neústupným akné (stahuje a čistí póry) a zklidňuje citlivou, podrážděnou pleť. Podporuje regeneraci pleti a hojení ran, napomáhá hydrataci. Případové studie dokládají pozitivní vliv TDA na léčbu dlouho se nehojících diabetických ran. SEYO TDA tedy neslouží jen kráse, ale i zdraví.

Tato neinvazivní regenerační terapie poskytuje pleti maximální péči bez kompromisů!

Požádejte o konzultaci aplikace této novinky skrze kontaktní formulář na webu Brandeis Clinic.

Reklama