Žádné žmolky! Už nikdy slepené řasy! Prodloužené jako nikdy dřív…

Myslíte, že je nemožné, aby tohle všechno uměla jedna řasenka? Nová řasenka Define-A-Lash od Maybelline New York ano.
Revoluční řasenka pro dokonalou separaci řas.

 Podzimní trendy v líčení hlásají přirozenost. Ale jak nejlépe docílit takového vzhledu? Není umění vypadat „zmalovaně" jako mrkací panenka, umění je vypadat skvěle, pěstěně a přitom přirozeně. Buďme žensky rafinované a dosáhněme svůdné siluety svých řas! Muži se utopí v našem pohledu a žádný z nich nepozná, že ty dlouhé perfektně oddělené řasy nejsou dílem přírody, ale revoluční řasenky.
A my jim neprozradíme, jaké máme tajemství.
My si můžeme jen potichu šuškat mezi sebou, v čemže tkví úžasné vlastnosti naší tajné zbraně - řasenky Define-A-Lash.

Čím to je, že naše řasy jsou tak hladké, bez žmolků?

To nám zaručuje lehounké a hedvábné složení emulze, které brání vzniku žmolků. Vestavěné zúžené hrdlo řasenky se přizpůsobuje kartáčku a zanechává na něm jen to správné množství barviva, přesně na míru. Tím odpadá problém vzniku nevzhledných žmolků, které se tvořily z přebytku barviva.

Čím to je, že naše řasy jsou najednou svůdnější a rafinovanější?

Patentovaný řasy tvarující kartáček z eleastomeru jemně kopíruje a zachycuje každou řasu jednu po druhé.
Přes 250 štětinek a šroubovitý ohebný profil kartáčku oddělují jednotlivé řasy už u kořínků. Pružné polymery je zase krásně prodlouží.

A to není ještě zdaleka všechno, čím nás může nová řasenka překvapit:
100 % separace
O 60 % delší řasy
Výrazná černá barva
Lehká aplikace
Vydrží až 8 hodin
Lehce se odstraňuje

Není bez zajímavosti, že je vhodná pro citlivé oči i pro uživatelky kontaktních čoček, je oftalmologicky testována a bez parfemace.

Doporučená cena: 209 CZK / 239 SKK

Jistě jste si všimly krásné modelky, která se stala tváří značky Maybelline New York a řasenky Define-A-Lash.
Zdá se vám povědomá?
Je to Christy Turlington.
V devadesátých letech patřila mezi nejznámější ikony módního průmyslu. Nejen patřila, ale stále patří mezi hvězdné modelky jako Naomi Campbell, Linda Evangelista nebo Cindy Crawford.
Před 11 lety se rozhodla věnovat se i jiným věcem, než je modeling. V roce 2003 si vzala za muže známého režiséra Edwarda Burnse a má s ním dvě děti.

Hádaly byste jí 38 let? Vypadá stále skvěle že? Není divu, že se v roce 2006 znovu vrátila do prostředí modelingu a pokračuje ve své úspěšné kariéře.

A nepochybujte o tom, že se při fotografování této reklamní kampaně nechala nalíčit dekorativní kosmetikou značky Maybelline.
Co se nechat inspirovat?

Přirozené a hedvábně sametové pleti, jako má Christy, docílíte pomocí pěnového make-upu Dream Matte Mousse. Pěnový make-up skvěle doplňují stíny stejné konzistence Dream Mousse Eyecolor. Jemně se roztírají a přirozeně spolu splynou. Kombinací obou přípravků tak dosáhnete dokonalého a velmi jemného vzhledu.

 

A teď jedna důležitá informace pro všechny z vás, které se rády dozví nové trendy z oblasti líčení nebo chtějí poradit od vizážistky, jak se mají správně líčit. Maybelline New York spolu s Ženou-in pro vás připravila úžasnou soutěž, ve které může nejen 30 z vás vyhrát řasenku Define-A-Lash, ale také 3 z vás se mohou účastnit Školy líčení s Maybelline, která proběhne 1. 12. v Praze. Každý měsíc bude probíhat 1 soutěž o výrobky Maybelline a vždy budou vybrány také 3 výherkyně, které si budou moci užít příjemný den s vizážisty, kteří jim poradí, jak se správně líčit. Celkem tedy chystáme školu líčení s Maybelline pro 9 z vás, které se budou moci nechat hýčkat od vizážistů v příjemném prostředí s občerstvením a hezkými dárky.

Tak neváhejte a zúčastněte se soutěže ZDE

Více informací o nové řasence Define-A-Lash naleznete ZDE