Co tě přimělo k tomu, že ses rozhodla dělat „luxusní společnici“?

Zuzana: To je úplně jednoduché. Moje finanční situace byla k nevydržení. O rodičích bych nerada mluvila, protože s nimi je situace opravdu složitá, ale fakt je, že mě ve studiu nikdy nepodporovali. Možná budeš namítat, že bych se tomu mohla bránit, jenže na to, abych mámu s tátou hnala k soudu, jsem neměla žaludek.
5cda9622d7541obrazek.png

Jsou tady přeci ale i jiné brigády, které bys mohla dělat. Ne všechny studentky dělají prostituci.

Zuzana: Tak za prvé. Velice nerada používám termín prostituce. Stále se domnívám, že mezi prostitutkou a luxusní společnici je rozdíl. Já rozhodně nespím s muži, kteří by mi byli odporní. A navíc s některými pouze chodím jako doprovod. Moje klientela je stálá, ale pravda je, že když se teď poslouchám, rodičům ani kamarádům bych to stejně říct nechtěla. A k tvé otázce, proč si nevydělávám peníze jinak, ti řeknu, že to sice jde, ale člověk se z toho za chvíli složí. Ve škole jsem celé dny a po ní se ještě věnuji samostudiu. To ani nemluvím o zkouškovém období, při kterém nemohu dělat ani práci, kterou momentálně dělám.

Pochopila jsem správně, že ani přátelé nevědí, že jsi luxusní společnice?

Zuzana: Víš to jen ty a moje nejlepší kamarádka z dětství. Spíše než kamarády jsem myselala takové ty známé. Těm bych situaci rozhodně nevysvětlovala. Nepotřebuji se jim svěřovat a oni nemají ani podezření, protože nejsem ten typ holky, která si kupuje drahé kabelky.

Za spodní prádlo a večerní šaty ale utrácet musíš...

Zuzana: No to ano, ale to přátelé/známí nevidí.

Ani se ti nestalo, že by tě nějaký známý někde viděl?

Zuzana: Zatím ne, ale je možné, že se to stane. Studuji v Praze a pocházím ze Slovenska, kde mám i nejbližší. Navíc lidi, se kterými studuji, nejsou zrovna typy, které by chodily do luxusních podniků na večeři. A kdyby mě známí s nějakým mužem náhodou někde zahlédli, asi by si to nespojili. Jak říkám, jsem skromná holka. Z peněz platím nájem, abych nemusela bydlet na koleji, jídlo a taky hodně šetřím.

Kolik peněz si vyděláš za měsíc?

Zuzana: To se různí. Jak jsem říkala, v období zkouškového nemůžu „pracovat“, takže nevydělám nic a musím sáhnout do rezervy. Nejsou to nějaké převratné částky. Mám stálou klientelu 4 až 5 mužů a s třemi jen chodím na schůzky. V průměru si vydělám 25 až 30 tisíc za měsíc.
5cda9645ab22cblobid0.png

A nájmy v Praze jsou drahé, takže ti zase tolik peněz nezbývá...

Zuzana: Právě! Ale úplně v pohodě to stačí. Nechci se tím živit do nekonečna, ale mám ráda sex a muži, se kterými spím, rozhodně nejsou žádní tlustí staříci.

To mě zajímá! Přitahuje tě některý, nebo dokonce všichni?

Zuzana: Upřímně, jeden z klientů je opravdu nádherný chlap. A vždycky, když ho vidím, tak se mi trochu podlamují kolena. Ostatní jsou průměr ve věkovém rozmezí 45 až 56 let.

Z jakého důvodu si takový muž najímá luxusní společnici?

Zuzana: To je prosté. V dnešní době je seznamování poměrně složitá záležitost. Když máš k tomu vysoké postavení a kvůli práci nemáš čas na vztah, potřebuješ hezkou holku, která tě bude dobře reprezentovat ve společnosti. Budeš vědět, že se můžeš spolehnout na to, že přijde vždy učesaná, v patřičném dress codu a zároveň tě pak nezklame v posteli. Na zklamání nemáš čas.

Zdroj fotografií:www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama