Herecké a pěvecké prostředí s sebou nese možná větší očekávání týkající se vzhledu než jiné profese. Červené koberce, televize a sociální sítě nám servírují dokonale upravené tvářičky i přesto, že realita je často jiná. Vybrali jsme několik celebrit, které se rozhodně dokáží povznést nad tím, jak vypadají a odlišit reálný život od toho svého profesionálního.  

Pamela Anderson

Kanadsko-americká herečka, modelka a producentka začala svoji kariéru díky lukrativnímu kontraktu se společností Playboy. Z modelky se časem stala herečka a asi většina z nás ji zná jako sexy plavčici, která se prohání po pláži a zachraňuje tonoucí. Její kariéru i osobní život velmi poškodila krádež soukromé nahrávky s erotickým obsahem. Smířlivě o tom vypráví ve skvělém dokumentu Pamela: Příběh lásky a právě i zde vystupuje často s minimem make-upu či dokonce úplně bez něj. Ani sexy symbol Pamela nepotřebuje ke svému životu make-up každý den. Bravo.
64e72e73096d6obrazek.png
Foto: Netflix a Shutterstock

Zendaya

Zendaya Maree Stoermer Coleman projevila svůj herecký a pěvecký talent již jako malá a dnes není pochyb, že z ní vyrostla hvězda velkého formátu. Prošla si dětskými a teenage Disney seriály a nyní září ve filmech jako je Duna nebo Spider Man. Je vegetariánka a mezi její zájmy patří zpěv, tanec a navrhování oblečení. Zendaya uvedla na trh vlastní módní řadu s názvem Daya a spolupracovala na kolekcích například s americkým návrhářem Tommym Hilfigerem. K dobru jí rozhodně musíme přičíst i to, že se veřejně angažuje v různých humanitárních projektech, které upozorňují na chudobu a nedostatek jídla mnoha obyvatel této planety. V soukromí je šťastná po boku herce Toma Hollanda a právě fotky z jejich soukromí prozrazují, že Zendaya dokáže být jeden den hvězdou červeného koberce s dokonalým make-upem a druhý den klidně vyrazit v kšiltovce nenalíčená do nejbližšího supermarketu. Její štěstí se očividně neodvíjí od počtu použitých zkrášlujících přípravků   

64e757fe7e2e7obrazek.png
Foto: Profimedia a Shutterstock

Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria se může zdát jako herečka jedné role, a to Gabrielle Solis ze Zoufalých manželech. Tu sice hrála dlouhých osm let, na kontě má ale více jak 25 dalších seriálových rolí a k podobnému číslu se dostaneme i u rolí filmových. Navíc je i producentkou a režisérkou. Eva si na make-up moc nepotrpí, nemá totiž pocit, že s ním člověk vypadá hezčí nebo mladší. Naopak ale nedá dopustit na péči o pleť. V několika rozhovorech se zmínila, že by nikdy nevyšla z domova bez SPF krému. Podle Evy vypadáte nejlépe ne s make-upem, ale ve chvíli, kdy jste šťastná. Souhlasíme!  

64e7353097a64obrazek.png
Foto: Profimedia a Shutterstock

Dagmar Havlová

Vždy upravená a dokonalá. Takto známe přední českou herečku, ale i bývalou první dámu po boku Václava Havla. O její tvář se staraly zástupy vizážistů i filmových a divadelních maskérů. Přesto nemá problém se podělit s veřejností o svůj vzhled bez všech příkras na sociální síti Instagram, kde sama píše ke své fotografii: „A jedna samospouští, nenamalovaná a bez filtru, protože bylo krásné světlo, zvané 'Americká noc'. Ano, a lesk. Ten mám vždycky, na rozdíl od make-upu,“. Taky na fotce vidíte tu mladou ztřeštěnou „holku z porcelánu“?

64e737ad7ee53obrazek.png
Foto: Instagram a Profimedia

Zdroje: netflix, womenshealthmag , britannica, blesk

Reklama