Jen v nutných případech chodí k doktorům čtenářka Dasena. Přes to po zkušenostech ví, že si závažnější obtíže bylinkami nevyléčí...

Bylinkami všechno vyléčit nejde - to je názor čtenářky Daseny. Více už ona sama...

Bez lékařů to někdy nejde

Jsem přesvědčená, že nejsem hypochondr a k doktorům se snažím nechodit, jen v nutných případech, ovšem takovou operaci si člověk sám neudělá.
Mé trable začaly již v pubertě, když jsem měla podobaný obličej natolik, že se mi dělaly puchýře na tváři a vypadala jsem, jako Quasimodo. Bála sem se chodit mezi lidi, obličej neustále schovávala, ale moc to nešlo, do šloly se chodit muselo.
Mamka sehnala doktora v Klimentské ulici v Praze, ten do mně rval prášky, které vůbec nezabíraly a já ošklivka musela chodit tak, jak si se mnou příroda hrála. Pak mi sestřička přivezla prášky z Rakouska a zase nic, jen sem kynula, byla sem ošklivé podobané kačátko, navíc boubelaté, fuj:o)
Jednu nádhernou noc přišel sex a stal se zázrak, moje krev se vyčistila a měla sem obličej, jako prdelku.
Co ovšem neustalo hrozné bolesti při měsíčním cyklu, tak to jsem zalévala rumem, dala si dva panáky, flašku s horkou vodou na břicho a protože dva panáky stačily k tomu, abych byla v delíriu usnula sem.

Po čase přišlo těhotenství, porodní bolesti nepřicházely a tak sem přenášela, prostě mne doktoři nechali a přišla sekce,kluk se narodil přidušenej, strávili jsme v porodnici měsíc.

Za 7 let druhý porod, čekala sem dvojčata, to už sem si domluvila, že to bude znovu císařský řez, však sem s ním měla už zkušenosti, tak sem se ani nebála. Kluci se narodili zdraví a celkem velcí.
Po porodu žlučník, vyvolaný těhotenstvím, léčili jsme to práškama a došlo i na kapačky, tak sem se rozhodla, že půjdu na operaci.

V pondělí jsem nastoupila do nemocnice, nahlásila sem sestrám, že potřebuju mluvit s primářem, aby mne u něho objednaly. Když sem přišla k primáři, vylíčila sem svou situaci, že nemám čas vylehávat po nemocnicích, že mám doma dvojčata a manžel je na to sám, babičky a dědečky nemáme a já musím co nejdříve domů. Primář se za břicho popadal, že takový případ ještě neměl, aby se někdo snažil být co nejdříve na operačním sále.
Pane primáři, v úterý chci předoperační a ve středu chci na operaci první, abych tu zbytečně neležele dlouho. To už šel do kolen:o)
Vyfikli žlučník a za měsíc jsem už jedla vepřové.-
A tak bych mohla pokračovat dál a dál, kdykoliv sem šla na operace, pár jich bylo, už to ani nepočítám, tak sem hlásila, že jdu první, spolupacientky se divily, proč se tak tlačím na operační sál, důvod je jednoduchý, zatím co ony čučely do stropu, já byla odoperována a spinkala sladce po narkoze.

Milé ženy a dámy, celá redakce, co z toho vyplývá? Že přinejmenším člověk nemůže čekat, až si vyléčí žlučník bylinkami, když má záchvaty 30x do měsíce, císařský řez si neuděláte taky a tak Vám všem přeji pevné zdraví a život bez nemocnic a doktorů.

Vaše čtenářka,
Dasena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou úpravou.

Téma dne 28. 6. 2012: Lékaři vs. samoléčba

  • Věříte lékařům?
  • Když jste nemocná, léčíte se raději sama, nebo jdete k doktorovi?
  • Dáváte přednost západní medicíně, nebo východní?

Své příspěvky k tomuto tématu formou příběhů či zkušeností mi zasílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže). Pokud však chcete mít šanci na uveřejnění, a tedy i šanci na získání jednoho ze dvou dárků k tomuto tématu, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 28. 6. 2012 v 15.00 hodin. Dárky jsou tentokrát dva - pro jednu z vyznavaček západní medicíny tu mám připraveny dva balíčky výživového doplňku Omega-3 Max od firmy Noventis a jedné z vyznavaček východní medicíny a samoléčby zašlu knížku Léčivé rostliny od Ursel Bühringové (Knižní klub, 2010).

Omegalocivky

Reklama