Jak je to s orgasmem, vysvětluje čtenářka Catcat - podle ní není možné, aby přišel bez lásky. Respektive je, ale je to jen nanicovatá reakce nervových buněk.

Poslední příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Catcat. Toto píše o svém prvním orgasmu...


Už si ani nepamatuji, kdy jsem měla první orgasmus... Je to už skoro dávno... A teď? Do několika vteřin, kdy mi partner dá najevo, že po mne touží... Už jsem dnes psala v jedné reakci, asi to nechce být v křeči, ale hrát si. Báječnou, úžasnou hru! A bavit se... A milovat svůj protějšek... Jeho tělo, jeho ruce, jeho... prostě jeho... A i proto, že když mě bolí hlava, podá mi aspirin a neřeší, jestli jsem za modelku. A že mi i dneska dokáže říct, že jsem krásná a já mu to věřím a jdu s nebývalým sebevědomím po veřejnosti a v tom okamžiku prostě krásná jsem... A že mu řeknu, že je nejkrásnější chlap, kterého jsem kdy potkala... Hm, tak teď tak zjišťuju, že k tématu moc nepíšu. Nepíšu o sexu, ale o lásce. A ono se to bohužel někdy míjí. A to je smutné. Bez té lásky je i ten orgasmus jen reakce nervových buněk...

Catcat

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama