Letní teploty nás vyzuly do otevřených bot. No a s nimi začínáme řešit nehty. Víc než kdy jindy si na nich dáváme záležet, protože nalakované nehty vypadají upraveně a dotváří celkový styl oblékání.

nails

Myslíte si, že přeháním? Zkuste si vedle sebe představit „nahé“, přirozené nehty, a nehty nalakované. Které vypadají lépe? Věřím, že většina bude pro druhou možnost.

nailsAle abych mluvila jen za sebe, a nikomu nevnucovala svůj názor, já si své nohy bez laku nedokážu představit. Možná bych bez nalakovaných nehtů v sandálech nevylezla ven. Připadala bych si trochu jako nahá. Že jsem na něco zapomněla. Na to, jaký jsem jinde konzervativec, co se barev laků na nehtech u nohou týče, dokážu experimentovat. Už jsem vyzkoušela tyrkysový, lahvově zelený i fosforově žlutý. Ale přiznám se, že mou nejoblíbenější barvou je červená nebo bordó. Tyhle barvičky se hodí ke všemu.

Úplně opačně to mám s nehty na rukou. Tady si vystačím s bezbarvým, maximálně „tělově“ růžovým lakem. Jednou jsem si nechala udělat francouzskou manikúru. Vypadala krásně, ale stejně jsem se cítila nesvá. Stále jsem pozorovala ty bílé konečky nehtů a připadala si jako šelma. Nakonec jsem to psychicky nevydržela, vzala odlakovač a paráda šla pryč.

Už delší dobu jsou IN krátké nehty. Právě na nich barevné laky vypadají nejlépe. Nemusíte se mnou souhlasit, ale přehnaně dlouhé nehty už jsou pasé. Nevím nevím, jak se všechna ta nehtová studia uživí, až přijdou ženy k rozumu a přestanou si lepit ty obludné drápy. Jak s nimi mohou někoho pohladit, obejmout, vzít do náruče dítě nebo podrbat zvíře?

Ale každá jsme jiná. Co žena, to jiný tvar a kvalita nehtů, jiný vkus co se délky a zdobení týče. Některá je konzervativní a praktická, jiná se ráda zdobí a krášlí. Jedna si vystačí s nehty přírodními, druhá si nechává lepit nehty umělé. Jak jste na tom vy?

Pojďte si dnes popovídat o svých drápcích.

  • Lakujte si je? Na rukách i na nohách?
  • Máte stejnou barvu laku, nebo naopak? Jaké barvy upřednostňujete? Výrazné a odvážné, nebo spíš nenápadné? Jakou nejšílenější barvu laku jste kdy měla?
  • Nosíte spíš krátké nehty, nebo si pěstujete dlouhé? Co uděláte, když se vám zlomí nehet? Prožíváte to jako tragédii, nebo všechny ostatní také zkrátíte?
  • Necháváte si nalepovat umělé nehty? Kolik jste ochotná do takové služby investovat peněz?
  • Máte nějaké příhodu, která se týká nehtů?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Za příspěvek můžete získat tři laky na nehty v trendových barvách od značky Avon

laky

 

Reklama