takový je názor čtenářky Jitky. Nelíbí se jí, když někdo neumí být soudný a prostě si myslí, že si může nosit, co chce. To sice může, ale ona sama by nevyšla v něčem, v čem se necítí dobře. Více už v jejím příspěvku

Všechny zdravím,

na dnešní téma jsem se obzvlášť těšila. Mít krásný dekolt je snad snem každé ženy. Nejraději mám decentní výstřih, mě osobně snad nejvíce sedí výstřih do „vé“. Vůbec mi naopak nepadne do kulata. Ať už takový nebo makový, hodně záleží na tom, jak vypadají prsa. Zda jsou dobře tvarovaná, drží tvar. Bohužel ač je mi 27 let, mám prsa poměrně povislá. Těžko se mi shání vhodná podprsenka. Nejspíš to bude právě tím, že jsem ji začala pozdě nosit a prsa neměla žádnou oporu. Ve škole jsem měla největší prsa, mezi všemi holkami mi začaly růst jako první. Teď bych to brala jako výhru, ale tenkrát jsem z toho měla mindráky. Holky i kluci se mi smáli, v tělocviku jsem se styděla svléknout. A tak jsem dlouho nosila jen lambády, jako ostatní holky. Nelíbí se mi, když někdo neumí být soudný a prostě si myslí, že každý může nosit co chce. To sice může, ale já pokud se necítím v něčem dobře, bych v tom nevylezla.

Hezký den a aspoň trošku toho sluníčka

Jitka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Problém je v tom, že soudnost a dobrý pocit nemusí být v souladu. Toho jsem svědky denně na ulicích

Co nám k dnešnímu tématu napíšete vy, milé ženy-in? Jak hluboký dekolt obvykle nosíte? Musí být vidět žlábek mezi ňadry?

Jaký tvar vyýstřihu se k vám nejvíce hodí? Jsou vaše ňadra a dekolt vaší silnou stránkou, kterou se ráda pochlubíte?

Patříte naopak mezi ženy, které tytyo partie raději zahalují? jaký k tomu máte důvod?

Máte nějakou příhodu, která by se hodila k dnešnímu tématu „VÝSTŘIH“

Tak nám ji napište na adresu:redakce@zena-in.cz

Reklama