Ještě jednou všem dobrý den. :-)
 
Koupila jsem manželovi dárek k Valentýnu, pánskou noční košili s čepičkou, a ta se mu „vymstila" při tajné oslavě...
 
Měli jsme pár dní před svatbou, a tou dobou můj miláček slavil narozeniny. Myslel si, že když jsou přípravy v plném proudu, že se nic slavit nebude, ale slavilo. :-)
 
Nakoupila jsem chlebíčky a další dobrůtky, pivko schovala do ledničky pod brambory a s úsměvem čekala na večer!
Manželovi jsem připravila na noc onu košili s čepičkou a čekala, až padne 20. hodina a návštěva přijde otevřenými dveřmi, potajmu.
Manžel se uložil a já, pod záminkou, že jdu něco dolů udělat, jsem čekala dole v kuchyni.
Návštěva přišla přesně v tu dobu, kdy muž ulehl s knížkou v ruce a s čepičkou na hlavě, vpustila jsem je do ložnice, vběhli tam s písničkou hodně štěstí zdraví a stáhli mužskýmu deku z těla. :o))
Švagrová, která stáhla tu deku, se s obrovským smíchem svalila do postele a můj muž si vyděšeně tahal deku zpět, protože, znáte to, co noční košile dělá, pořád leze nahoru a nahoru!
Mezitím jsem připravila vše potřebné muž přišel dolů a nevěřícně se ptal, kde se to tu všechno vzalo :-) a proč jsem mu připravila na spaní zrovna tu KOŠILI!
Oslava se podařila, vlastně, jako každý rok :-)
 
Alena

No koukám, že vy manžela opravdu nešetříte. :)))
 
Jak šetříte své partnery na narozeniny vy, ž-inky? Přidejte se k dnešnímu tématu dne a vyhrajte něco, co z vás udělá hubenější a krásnější. ;) Na vaše maily čekám na adrese redakce@zena-in.cz.
Reklama