Zapomenou obléct si kalhotky a jít v minisukni do práce, to zní skoro jako zápletka z pornofilmu. Ale i taková věc se může v životě stát, své o tom ví čtenářka Bohuša...


Ahoj,

v době před deseti lety jsem ujížděla na „tangách“ - žádné jiné kalhotky jsem doma ani neměla, ale v době, kdy se mě nedařilo otěhotnět, jsem na radu lékaře tyhle kalhotky pomalu a jistě začala měnit, až z mého šatníku vymizely úplně (ze začátku to byla pro mě tragédie - nemít na sobě tanga, vůbec jsem se necítila ve své kůži), ale pak jsem si zvykla a dnes už bych si na sebe tanga nevzala! Již delší dobu nosím bokovky a jsem s nima spokojená - vyhovují mě i do riflí - v šatníku mám pouze rifle s nízkým sedem (bočáky), takže tyto kalhotky jsou ideální!

Ale spíš jsem chtěla napsat trapas, který jsem díky kalhotkám zažila, a dodnes, i když je to pár let zpátky, se při pomyšlení červenám!

Byla jsem objednaná u svého gynekologa, a pak jsme měli v práci důležitou poradu, na které jsem „prý" neměla chybět (povím vám, že raději bych tam vůbec nebyla)!!! Bylo to v létě a ke gynekologovi jsem šla v krátké sukýnce - abych se nemusela celá svlékat, odložila jsem si u lékaře na židličku jen kalhotky, a v sukýnce vyskočila na „kozu" - po vyšetření šup, šup už jsem byla z „kozy" dole, v rychlosti se rozloučila s doktorem, fofrem nasedla do auta a uháněla do práce! Když jsem do práce dorazila, ani jsem se nestačila upravit - porad už byla v plném proudu, tak jsem se přidala - při asistování, kdy mě můj šéf občas žádal o podání různých věcí a podkladů jsem se sem tam předehla, pak zase pro něco ohla - zabraná do práce jsem vůbec neregistrovala „vyvalené" a „vysmáté" pohledy celé desetičlenné osádky porady! Porada skončila, všichni se rozběhly po svém a já taky, ale po deseti minutách si mě zavolal můj „velký" šéf! Když jsem přišla do kanceláře byl nějak rozpačitý, nechápala jsem, co může chtít, ale pak se rozjel: „Víte,nic proti Vám nemám, ani proti Vaší sukni, ale příště si pod ni raději dejte kalhotky!!!!" V té chvíli by se ve mě krve nedořezal, červená jsem byla snad všude a dlouho... ty kalhotky jsem zapomněla na židličce u svého gynekologa, a když jsem tam za půl roku šla na kontrolu, měla jsem je tam nachystané v sáčku...!

S pozdravem,
Bohuša

P. S.: Ještě posílám foto dcery, která už od mala taky ráda experimentuje... a zkouší co a jak?!?!

bohusa dcera

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama