Plážové doplňkyLetošní léto se nám opravdu vydařilo. Nebo ještě lépe: Proč mluvit v minulém čase? Léto je teprve na začátku a ukazuje nám tu nejkrásnější tvář.  Azurové nebe, zářící slunce a horko jako v peci si nejlépe užijeme u vody. A je jedno, jestli u bazénu, rybníka, nebo moře.

Ale co si budeme povídat, moře je moře. A pokud se k němu chystáte a řešíte, co si s sebou zabalit, abyste netáhly hromadu zbytečností,  možná vám přijde vhod pár módních typů na plážové doplňky. Chcete přece, aby vám to slušelo, ne?

Krásně opálená kůže nám zvedá sebevědomí a konečně se líbíme samy sobě. Nemám pravdu? Tak to proč ten skvělý pocit ještě trochu nepodpořit? A právě k tomu nám ty skvělé věcičky dokonale poslouží.

Plážové kabely

Když si vybavíte, kolik nezbytností s sebou k vodě nosíte, bez pořádně velké tašky se určitě neobejdete. Měla by být lehká, pevná, a nejlépe omyvatelná. Nejjednodušší a určitě nejlevnější variantou jsou látkové, ale můžete zvolit i něco extravagantnějšího.

Taška

Tato plážová taška z umělé kůže je obzvlášť atraktivní, co říkáte? Ale ani klasika - pletený košík z mořské trávy, není k zahození. Užijete ho i mimo pláž jako kabelku na drobné nákupy.

Plážové osušky, nebo lehátka?

Na kamenitém břehu Jadranu je pevná podložka nezbytností, ale na písčité pláži si vystačíte s krásnou plážovou osuškou.

osuška

A když vám bude ladit s barvou plavek, nebo ostatních plážových doplňků, tím lépe.

Slunečníky

slunečník

Na mnohých plážích si ho můžete sice půjčit, ale proč nemít vlastní? Tolik zase neváží a koneckonců, většinou tam nechodíte sama, ne?

Klobouky a jiné pokrývky hlavy

klobouky

Bez nich by to nebylo ono. Vyberte si to, co vám sluší. Ať už je to šátek, kšiltovka nebo klobouk.  Ochrání vám mokré vlasy před vyšisováním, zchladí hlavu a zastíní obličej.

Pareo

pareo

Tento úžasný doplněk byste rozhodně měla mít, protože má všestranné využití. Dá se uvázat na několik způsobů, takže vám může nahradit sukni, krátké šaty, ale poslouží i jako improvizovaná převlékárna. Že by měl ladit s barvou plavek, není snad třeba připomínat.

Na něco jsem zapomněla? Nebojte se sytých a zářivých barev, zvýrazňují opálení a na slunci vám to v nich bude určitě moc slušet. Přeji vám hezkou dovolenou!

Reklama