sa
Zdroj foto: New Yorker

Konečně nastal čas, kdy péřové kabáty můžeme nadobro uklidit do horních polic šatníku a můžeme vytáhnout jarní bundičky. Na jaře se nabízí hned několik variant svršků, ale my se dnes zaměříme na kožené bundy, které jsou již několikátým rokem velmi oblíbenou součástí jarní garderoby mnoha žen.

Mezi nejoblíbenější kožené bundy patří černá klasika, kterou pomalu vytlačuje křivák. Křivák není žádnou novinkou a většina z vás si tento druh bundy jistě vybavuje z dob předešlých, kdy ženy šílely a rvaly si vlasy touhou po jednom ze sexsymbolů té doby, kteří bez křiváku nedali ránu. Zmínit můžeme Jamese Deana neboElvise Presleyho.

sa
Zdroj foto: New Yorker

Kožená/koženková bunda by měla být základem každého šatníku, a to celoročně. Můžete si jí vzít kamkoliv, k čemukoliv a kdykoliv. Úchvatný trendy kontrast tvoří s módní krajkou, obyčejnou bílou košili pozvedne z nudné klasiky na módní delikatesu a v kombinaci s tmavými roztrhanými „slimkami“ z vás udělá drsnou holku, která ví, co se nosí. Sečteno a podtrženo, pokud ještě nemáte ve svém šatníku tuto záležitost, nechte se inspirovat v naší fotogalerii a rozhodně si nějakou pořiďte.

Čtěte také:

Reklama