profimedia-0793385956.jpg
Foto: Profimedia

Beyoncé na svém aktuálním turné obléká outfity od prestižních luxusních značek a návrhářů jako Alexander McQueen, Loewe, Louis Vuitton, Gucci, Fendi nebo David Koma. Naposledy, na koncertě v Atlantě, oblékla nádherné neonově zelené šaty z kolekce Hiranyagarbha, kterou na Paris Couture Week AW 23/24 a India Couture Week představil indický návrhář Gaurav Gupta.

Šaty na jedno rameno měly splývavou siluetu doplněnou rozparkem po stehna, který jim dodával vyzývavý nádech. Z pečlivě strukturované látky se přes rameno táhla kapuce a výřezy v pase podtrhly ještě více její postavu. Model zpěvačka doplnila průhlednými síťovanými punčochami.

Zpěvačka, věrná svému stylu, spojila šaty dále s minimálními doplňky, které zahrnovaly široký stříbrný náramek, pár prstenů, diamantové náušnice a barevně ladící boty na podpatku.

„Vždy jsem byl fascinován a okouzlen historií sárí a více než 600 různými způsoby, jak se dá v Indii tradičně obléknout. My i Gaurav Gupta jsme hluboce inspirováni touto téměř mytologickou tradicí sárí a snažili jsme se interpretovat a inovovat ho našimi vlastními sochařskými způsoby. Například do úvodu Beyoncé na tomto ikonickém globálním turné v Atlantě, kde září v éterickém třpytu, šifonových závěsech Athény s orbitálním saténovým vyřezáváním,“ píše se u snímku Beyoncé v šatech na Instagramu Gaurava Gupty.

Zdroj: Instagram/Gaurav Gupta

Reklama