profimedia-0628534201.jpg

Foto: Profimedia

Beyoncé a Jay-Z jsou slavným párem, který má rozhodně styl. Nyní se stali novými tvářemi Tiffany & Co. Podle deníku The Independent je to poprvé, co se slavní manželé objevili ve stejné reklamní kampani.
 
Zpěvačka sdílela fotografie na sociálních sítích. Oba vypadají velice elegantně. Alexandre Arnault, výkonný viceprezident pro produkt a komunikaci ve společnosti Tiffany, ke kampani ABOUT LOVE řekl: „Beyoncé a Jay-Z jsou ztělesněním moderního milostného příběhu. Jako značka, která vždy stavěla na lásce, síle a sebevyjádření, jsme nemohli uvažovat o ikoničtějším páru, který lépe reprezentuje hodnoty Tiffany.“

Kampaň, která bude zahájena 2. září, bude zahrnovat doprovodný film s Beyoncé zpívající Moon River z filmu Snídaně u Tiffanyho. Významnou součástí kampaně je obří žlutý diamant Tiffany, s nímž byla zpěvačka fotografována. Jde o jeden z nejikoničtějších šperků na světě. Beyoncé se tak zapsala do historie jako první černoška a čtvrtá osoba na světě, která jej měla tu čest mít na sobě.

Podle The Independent byl kámen poprvé objeven v Jižní Africe v roce 1877. O rok později jej koupil Charles Lewis Tiffany, zakladatel společnosti Tiffany & Co. Přestože byl vystaven na různých výstavách, nošen byl jen zřídka. V roce 1957 zdobil krk televizní osobnosti Mary Whitehouse. Audrey Hepburn ho měla na sobě zase v roce 1961 při propagaci Snídaně u Tiffanyho. 

U příležitosti 175. narozenin značky v roce 2012 byl diamant zasazen do nového náhrdelníku z bílých diamantů. V roce 2019 pak na Oscarech zdobil krk Lady Gagy.

zt.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: The Independent, Instagram Tiffany, Wikipedia, Instagram Beyoncé