Beyoncé zažívá, alespoň co se týká kariéry, skvělý rok. Letos se totiž stala rekordmankou v počtu obdržených cen Grammy. Získala totiž 32. gramofon a překonala tak 26 let starý úspěch britského dirigenta George Soltiho, který jich během svého života získal celkem 31.

Nyní se Beyoncé nachází na svém sólovém veleúspěšném turné Renaissance (po sedmi letech), které sklízí i podle kritiků velký úspěch. Její nápadité outfity neberou konce, jsou tak originální, vkusné a zpěvačka v nich vypadá zkrátka úžasně. Jak jinak, jí by to slušelo i v pytli od brambor, ale modely, co předvádí, jsou jedna velká podívaná a show nádherně doplňují.

64917af89464eimage.png
Foto: Profimedia

Umí zaujmout a nepotřebuje k tomu být polonahá jako valná většina jejích kolegyň. Zná meze a ví, co si může dovolit. Na turné ji můžete vidět v nádherných elegantních šatech s rukavičkami, ale také v upnutém lesklém body s vysokými kozačkami. Aby se neřeklo, vybrala si pro své koncerty i pár opravdu extravagantních kousků, které vás pobaví. Queen Bey, jak se jí přezdívá, se objevila třeba v kostýmu včely. 

64917a3edca27image.png
Foto: Profimedia

Nejnovějším modelem, který předvedla, jsou úchvatné šaty s pláštěm až na zem – andělské, futuristické i avantgardní zároveň. Komplet se skládá z minišatů s dlouhými rukávy, pokrytými stříbrnými ozdobami, které připomínají peří. Hluboký výstřih a látka obepínající siluetu tomu dodávají ženskost. Nad rameny se jí tyčí kruhový límec a pláštěnka až na zem je vyrobena z průsvitné zlatavé látky. Outfit doplnila síťovanými punčochami, stříbrnými sandálky na podpatku a diamantovými náušnicemi od Tiffany & Co. 

Další z dechberoucích outfitů byly bílé šaty Anrealage se zvonovými rukávy, které se pod UV světlem proměnily v pestrobarevné mistrovské dílo. Veškerá díla jsou zakázkové výroby návrhářů, jako je Loewe, Mugler, Alexandre McQueen, Coperni, Vivienne Westwood, Paco Rabanne nebo Balmain.

image.png
Foto: Profimedia

Pokud se chcete pokochat dalšími outfity, které si zpěvačka vybrala pro své turné, sledujte její Instagram, kam pravidelně modely přidává. Metalické body, třpytivé minišaty, latexové šaty apod. – to a ještě více Beyoncé na svém turné předvádí. Počet srdíček a komentářů mluví za vše. Jedna fanynka píše pod fotkou: „Jsi bohyně a nikdo tě nepřekoná. Můžu na tobě oči nechat.” My musíme uznat, že po třech dětech vypadá Beyoncé naprosto skvěle a výběru jejích outfitů fandíme.

Zdroj: Harpersbazaar, Profimedia, Wikipedia, Pagesix, Russh

Reklama