K létu patří sluníčko, letní lásky, dovolená, grilovačky a párty a také letní drinky. Drinky si sice můžete vychutnat během celého roku, ale krásné počasí, které v létě panuje, nabízí ještě větší zábavu pod širým nebem!

 

Míchané drinky se těší v dnešní době velké oblibě. Pijí je skoro všichni, bez rozdílu věku. Přinášejí osvěžení, jsou chutné a zábavné. Možnost kombinace chutí je osvobozující!

 

Chceme vám doporučit vyzkoušený recept na míchaný drinky BETON, jehož základem je Becherovka. Pokud jej neznáte nebo si nepamatujete recept, ale jen lahodnou chuť, přinášíme vám i recept, pokud byste si chtěli namíchat BETON doma sami.

 

BETON je na beton to nejlepší letní osvěžení!

Zajděte se osvěžit do svého oblíbeného baru a nebo se staňte na chvíli barmanem a namíchejte si Beton sami.


Postup při přípravě drinku by měl být následující:

  • sklenici naplnit zcela ledem
  • přidat Becherovku
  • dolít tonicem
  • ozdobit

 

 

Zábava s míchaným drinkem BETON

Hledáte místo, kde můžete alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti? Místo pro relaxaci, posezení a hru s přáteli pod zelenými stromy s vyhlídkou na slavné pražské dominanty – Hradčany, Národní divadlo či Kampu a Sovovy mlýny? Vše najdete v Beton Relaxační Zóně na Střeleckém ostrově v Praze. Navíc, každou středu, Beton Relaxační Den nejen s osvěžujícími letními koktejly míchanými z Becherovky. K zapůjčení pétanque, flinto set, frisbee nebo létající drak a další letní hry pro vás a vaše přátele. Speciální relaxační zóna je otevřena také v kempu Zlatá Koruna.

Beton Relaxační Zóna je tu zkrátka pro Vás a pro Vaše pohodlí. Přijít můžete každý den až do 1. září!

 

S BETONEM se prostě nudit rozhodně nebudete!

 

Navíc pro vás máme soutěž o super ceny! Chcete vyhrát lahev Becherovky, růžové žabky, vtipnou sklenici se dvěma brčky a tričko, to celé v hodnotě 1200 Kč? To je přece super dáreček!!!! Soutěž probíhá ZDE!

 

Více informací na www.ibeton.cz 

 

Reklama