Premiéra komedie byla zatím stanovena na 24. září a všichni doufají, že neudeří druhá vlna pandemie a vše se zvládne v tomto termínu. Filmové centrum České televize dnes zveřejnilo první trailer.
„Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Všichni jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás,“ zní oficiální popis distribuční společnosti CinemArt.
Film je plný významných hereckých jmen. Hraje v něm například Jana Plodková, Ondřej Vetchý, Lenka Vlasáková, Marek Taclík, Táňa Pauhofová nebo Jiří Langmajer.
Nový komentář
Komentáře
Knížka se mi líbila, ale film vidět nechci. nechci si pokazit dojmy.
Do kina téměř nechodím...
Knížku jsem četla do kina určitě půjdu. Těším se !!!