Ahodja,

jo jo, dárky dostávám moc ráda - to asi každý, a i ráda je dávám a musím říci, že dárky na Vánoce kupuji postupně celý rok a křečkuji je ve skříni a jak to bývá, na Vánoce jich je pak moc a už si nepamatuju, pro koho co bylo. Ale občas koupím dárek a on se mi pak náhodou hodí taky :o), tak si ho nadělím sobě během roku :o).

Asi největší radost z dárku jsem měla, když mi bylo 21 let. To mi naši koupili starší auto a já mohla vyrážet do světa. Teď je mi už 29 a svoji berušku, jak jí říkám, mám pořád, i když už občas zlobí a nechce startovat.

Jinak asi nejlepší dárky dostávám od našich, teda vymýšlí to vždy mamka. Takže většinou to je dovča - nějaká poznávačka s pořádným zápřahem do těla, jen letos byla změna a jely jsme s mamkou na dovču do Řecka jen se válet u moře a sem tam na výlet.

Teď to asi vypadá, že dostávám jen samé dražší dárky, ale tak to není. Sem tam je dovča, ale jinak dárečky takový ty užitečný do bytečku či na sebe. Já osobně ráda dávám originální dárky, a tak na Vánoce každý dostal originál ručně malované květináče. Musím říci, že to u nás doma vypadalo měsíc jak po boji a všude jsme sušila květináče, ale nakonec mám moc radost, když je vidím u známých doma na stole a vím, že neskončily někde na dně skříně (v lepším případě) :o).

A jak se u nás slaví narozeniny? No, popravdě řečeno, jak kdy. Jednou to dopadlo i tak, že každý měl větrníka naplácnutýho jen tak ze srandy na obličeji. Protože mně při sfoukávání svíček plácnuli hlavu do dortu. Jindy to je zase taková spíše jen klidná oslava - to prostě záleží na náladě.

MartinaC


MartinoC,

díky za příspěvek. To já raději dortík v bříšku než na obličeji!

Dárky spíše kupuji, protože kdybych se měla například pustit do malování květináčů, asi by je opravdu nakonec každý měl jen na dně skříně. Malování totiž není moje silná stránka :-)!

Ale máte pravdu, že jsou lepší dárky, na kterých si dal někdo záležet. I kdyby mělo jít jen o přáníčko, do kterého dotyčný napíše pár osobních vět a dá tak přednost před blahopřáním, ve kterém je již všechno předtištěno. 

Co vy a narozeninové oslavy? Házíte po sobě dortíky nebo slavíte jiným způsobem? redakce@zena-in.cz
Reklama