Děkujeme za zajímavý postřeh na dnešní téma, který nám poslala čenářka s nickem beruska2.

Vzhledem k tomu, že mám doma 2 malé děti, tak veřejně přiznávám, že mám doma permanentně binec, chcete-li bordel. Mám tím na mysli po zemi se povalující nejen hračky, ale často i různé kuchyňské náčiní a domácí potřeby.

Přijde mi, že od rána nedělám nic jiného než se ohýbám k zemi a uklízím. Jinak co se týče utírání prachu, vysávání, vytírání, tak to se snažím dělat průběžně, podle potřeby. Vždy jsem doma nenáviděla pravidelné soboty, kdy se doma uklízelo od časného rána.

Mytí oken je manželova práce, má na to své náčiní a jde mu to pěkně od ruky. Občas ho nechám pověsit i záclony :-)

Co se týče nepořádku na ulici, nejvíce mi vadí výkaly od psů. Opravdu je nepříjemné, když do toho zajedu s kočárem, který pak beru do bytu, nedej bože, když do toho spadne přímo dítě. Mám ale pocit, že zrovna tato neřest, spoustě lidí nevadí, protože kdyby ano, pak by to po svých miláčcích, přece museli uklízet! Tímto vás prosím, pokud to některý nepořádník čte, zamyslete se nad sebou, když jdete vy na WC, tak si po sobě přece taky spláchnete....

beruska2

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Ačkoliv jsem pejskař, také mě štve množství hovínek na ulicích. A nejhorší je, že tady platí přímá úměra. Čím větší pes, tím větší bordelář - páníček.

Co si o pořádku na ulicích myslíte vy, milé ženy-in? Můžou mít takoví lidé doma uklizeno? Nebo se řídí heslem po nás potopa? Uklízíte i za prahem svého bytu? Vadí vám nepořádek přede dveřmi, nebo je vám to jedno? Napište nám svůj názor.

I pořádek nebo binec na veřejných prostranstvích se týká dnešního tématu.

Na vaše příspěvky se stále těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama