Tak přesně takhle se zeptala při rozbalení dárku od své nejlepší kamarádky naše čtenářka Berus77. A zda si dárek ponechala nebo ho s poděkováním vrátila? To už se dozvíte, když si příspěvek přečtete.

Dobrý den milé ženy-in.

Jen jak jsem si přečetla, o čem dnešní téma bude, musela jsem se zasmát. Vzpomněla jsem si na jednu svoji dobrou kamarádku, která, co se týče dárků , e pohotová a velmi laskavá. Je lepší než já a nezapomene nikdy na moje narozeniny, svátek, Vánoce. Někdy mi dá dárek jen tak. Mám ji ráda a vážím si ji. Nutno podotknout, že to nejsou žádné luxusní šperky, vůně či jiné drahé záležitosti. Dostávám od ní různé drobnosti. Trička, šálu, lak na nehty, svíčku. Myslím, že nemusím dál jmenovat. Avšak jednoho dne mě dostala do kolen.

Bylo to na moje narozeniny a dostala jsem od ní dárkovou tašku a mezi již zmíněnými drobnostmi jsem našla něco, co jsem opravdu, ale vážně nečekala. Ta věc se nacházela v takové té průhledné na půl papírové krabici. Chvíli jsem na to zírala, neměla jsem vůbec ponětí, co to je. Jen tak pro vaši fantazii to zkusím  popsat. Průhledný cylindr s hadičkou, která končí pumpičkou.  Ona se jen tak potutelně usmívala. Nezbývalo mi nic jiného, než se tím samým úsměvem podívat na ní a zeptat se: „Co to je?“ Nebudu vás dále napínat. Ta věc, pardon dárek, byla prsní vákuová pumpa. V rozpacích jsem nebyla, jelikož se známe už od dětství. Jen jsem ji s poděkováním dar vrátila. Byla a jsem se svým poprsím nadmíru spokojena. Ona se neurazila a jen jsme se tomu spolu zasmály. Možná mi chtěla vylepšit můj intimní život a prostě to riskla. Vím, je tu jisté pořekadlo - darovanému koni na zuby nehleď - ale já se podívala.

Berus77

pozn.red: Text nebyl redakčně upraven

________________

Teda řeknu Vám, ne, že se neurazila kamarádka, ale na vašem místě bych se urazila asi já. Jak došla k přesvědčení, že tu pumpičku potřebujete?
No nic, proti gustu…
Každopádně děkuji, že jste napsala a pozdravujte vaši originální kamarádku ))
Saša

Téma dnešního dne: Nevhodné dárky

  • Stalo se vám někdy, že jste byly obdarované nevhodným dárkem?
  • A co jste s ním dělaly?
  • Od koho a při jaké příležitosti jste nevhodný dárek dostaly?
  • O jaký „dárek“ konkrétně šlo?
  • Přimhouřily jste oči a dárek jste si nechaly?
  • Hodily ho na věky věků do skříně?
  • Daly někomu jinému?
  • Vyměnily?

Veselé i vážné historky ohledně nevhodných dárků pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme (doufáme, že vhodným dárkem), a to vlasovým šamponem od ORIFLAME (s vůní grepu) a s vůní pomeranče zase dostanete hydratační krém od RYORU.

darekkk

Reklama