Některá se vdává z lásky, jiná pro peníze a další prostě proto, že musí. Pavla (27) plánuje svatební obřad z pomsty svému bývalému příteli. Vlastně brzy už švagrovi.

S Ivanem chodila necelý rok, když ze vztahu vycouval. Údajně si s ní rozuměl jen v sexu, což mu ke štěstí nestačilo. To ona jeho zbožňovala. A dá se říct, že na něj nemůže zapomenout dodnes. Proto mu také zůstala na blízku. Určitě víc, než by si přál. Bere si totiž jeho bratra Aleše.

msta

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„S Alešem jsem začala chodit, abych se Ivanovi pomstila. Jen ať vidí, že kvůli němu nehodlám sedět doma a plakat. Takhle bude mít neustále na očích, o co přišel. Tajně jsem také doufala, že přijde konečně k rozumu, začne žárlit a dojde mu, že udělal chybu. V duchu jsem si malovala žárlivé scény, které mi bude dělat, až se u nich doma objevím s jeho bráchou. Jenže on byl naštvaný z úplně jiného důvodu. Prokoukl můj plán a Aleše přede mnou varoval,“ vypráví Pavla s tím, že se ale její nový přítel odradit nenechal. Věřil jí tak moc, že ji po roce dokonce požádal o ruku.

Divíte se, že jsem v tom vydržela pokračovat tak dlouho? Ono už moc nešlo couvnout. Tím bych jen Ivanovi dokázala, že měl pravdu. A tak se náš vztah postupně vyvíjel, až přišlo zasnoubení. Tušíte správně, řekla jsem „ano“. Všem na truc a Ivanovi nejvíc,“ svěřuje se.

„Nemůžu říct, že by mi byl Aleš protivný, nebo nesympatický, naopak. Je to skvělý kluk, kterého mám svým způsobem i ráda. Jenže skutečná zamilovanost to není, to přiznávám. Ale kdo ví, třeba jednou zapomenu, že jsem s ním kvůli někomu jinému a budeme šťastní. Do té doby si budu jen vychutnávat, jak jeho brácha skřípe zuby,“ usmívá se Pavla, která je rozhodnutá za každou cenu pokračovat ve své pomstě. Jestli se tomu tedy tak dá říkat…

Čtěte také:

Reklama