Vojtěch Bernatský (32) a Petr Svěcený (33) jsou oblíbené a známé tváře České televize. Bernatský moderuje Branky body vteřiny a Svěcený je sportovní komentátor a patří k nejlepším znalcům fotbalu u nás. Společně navíc tito dlouholetí kamarádi natáčejí divácky úspěšný pořad Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit. A občas dojde na rekordy i u nich samotných.

„Díky tomuto pořadu posouváme svoje hranice dost často," prozrazuje Vojtěch Bernatský. Petr má fobii z hadů, a přesto si při natáčení jednoho omotal kolem krku. Já zas nesnáším hmyz, a jak to dopadlo? Nakonec jsem jedl červy, kobylky a bůhví co ještě," popisuje Bernatský.
Právě díky tomuto pořadu se oběma sympaťákům, svobodnému Vojtěchovi i ženatému tátovi malé Kristýnky Svěcenému pořádně rozšířil počet jejich obdivovatelek. Společné gagy a vtipné reportáže totiž lákají k obrazovkám mnoho dívek a žen.
Fanynky nás většinou jenom prosí o podepsané fotografie, nejsme žádné sexy idoly, nic vyloženě divokého," shodují se oba. Například se suvenýry od fanynek v podobě spodního prádla se prý ještě nesetkali.
My máme fanynky bez spodního prádla," vtipkuje usměvavý Svěcený. Zájem publika obojího pohlaví ale oba moderátory těší.
Občas přijde nějaké pozvání na schůzku, ale za oba můžu říct, že tomu se vyhýbáme," tvrdí Svěcený.
Ten letos oslavil Kristova léta a nachází se tedy v období, kdy mnoho lidí začíná bilancovat.
Žádný výrazný zlom zatím necítím, spíš jsem zjistil, že to přišlo už těsně po třicítce. Nedávno jsem se nějakou náhodou dostal na diskotéku a po půlminutě tancování už jsem zase odcházel. Připadal jsem si tam hloupě," popisuje zklamaně strasti třicátníků.
Jinak ale blbneme pořád," dodává Bernatský. Máme pořád nějaké nápady, dokonce jsme spolu měli i kapelu."

Zdroj: Korzo

Reklama