Na poslední soustředění před finálovým večerem se sjely finalistky MISS Prima křivky 2015 opět do Ski areálu Monínec. Na první pohled to zde vypadalo jako lazaret. Obvazy, dlahy, berle, náplasti, jizvy i krev a k tomu zděšení hostů i personálu. Finálový večer ohrožen?

Není třeba se ničeho obávat. Všechny finalistky jsou v pořádku a rozhodujícího klání se rozhodně zúčastní. Účastnice se jen s vervou pustily do plnění úkolu – vypadat jako pacientky lazaretu, který jim zadali organizátoři. A tak se z krasavic stali marodi. Závěrečné soustředění tedy pro finalistky nebyla jen tvrdá práce, ale i zábava.

lazaret

„Zraněné“ finalistky MISS Prima křivky 2015

foto: Václav Hodina

Finálový večer, který se koná již 15. září v pražském divadle Broadway je za dveřmi. A je se na co těšit. „Měl jsem možnost být na všech soustřední, která v letošním roce proběhla! Finalistky prošly velkou změnou, nejen fyzickou, ale i psychickou. Každá se změnila od základu a našla v sobě něco, v co nevěřila. Udělaly pokrok ať už v pózování, chůzi či ve volných disciplínách, ve kterých vás zaujme zaručeně každá“, shrnuje retrospektivně všechna soustředění fotograf Václav Hodina.

organizatorka Prima krivky

Finalistky s pořadatelkou soutěže Markétou Zámyslickou a předsedou poroty Radkem Johnem.

Foto: Václav Hodina

Těšte se s námi na slavnostní finále, kde vyhlásíme vítězku hlasování čtenářek Žena-in.

Více o soutěži na www.primakrivky.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Čtěte také:

Reklama