648ace0d6cec4obrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Je velmi pravděpodobné, že vás zasáhne amorův šíp. Tedy pokud o jeho zásah stojíte. Mohl by se z toho vyvinou velmi vážný vztah. I zadaní budou cítit partnerské souznění, rozhodně mu jděte naproti.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Následující týden očekávejte harmonii a souznění na všech frontách. Nechte věci plynout a nabírejte sílu. Není třeba neustále jet na 120 %. Užijte si ten pocit. Dejte si jen malý pozor na ztráty, nejvíc si hlídejte mobilní telefon.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Vaší skvělou vlastností je, že zvládáte dělat hned několik činností najednou. Ale právě protentokrát buďte opatrní a dávejte si větší pozor. Mohlo by dojít k nějakému menšímu úrazu, a to před nadcházejícím létem není rozhodně žádané.  
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Hvězdy se na příští týden rozestavěly tak, že vám budou přát dobré vztahy s Blíženci a Kozorohy. Naopak s Berany a Býky vám to moc nesedne. Pokud se setkání nedá vyhnout, obrňte se trpělivostí a snažte se na ně moc nereagovat, prospějete tím jedině sami sobě.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Léto už je tu a vy stále nosíte dlouhé kalhoty, protože jste si ještě nestačili vyměnit šatník na letní? Tak teď je ten pravý čas také na dokoupení nějakých trendy letních kousků, ve kterých budete neodolatelní. Nosí se květy a pruhy.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Výběr dovolené bude tento rok těžší než obvykle. Cestovní kanceláře sice nabízejí výhodné last minute zájezdy, ale s odletem pár dní dopředu. Pokud si to nemůžete dovolit a na váš termín dovolené žádný dobrý zájezd není, spokojte se letos s Českem, vždyť tu máme také krásně. 
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
V práci se budete neustále muset mít na pozoru, protože budete mít podezření, že se vám někdo snaží bodnout kudlu do zad. Někomu prostě nesedíte a bude se vám snažit škodit. Nejlepší je si to narovinu vyříkat.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Měla byste si dát pozor na záda. Nezvedejte nic těžkého ani se zbytečně nepřemáhejte v posilovně. Měla byste raději relaxovat a třeba si také zajít na masáž. Uvidíte, jak vám to prospěje.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Zdá se, že se chystá něco, o čem jste neměli nejmenší tušení. A i když to bude překvapení více než příjemné, značně vás to vyvede z míry. Zkuste zůstat nad věcí. Překvapení sice není vaším šálkem kávy, ale ostatní si dali záležet s jeho přípravou. 
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Tento týden si užijete spoustu zábavy a lidé kolem vás budou nabíjet pozitivní energií. Bude to také dobrý čas pro vyřešení některých neshod. Díky vaší dobré náladě bude snadnější je řešit.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Následující dny vás naplní nečekaným přílivem vášně. Budete mít chuť tančit, zpívat a pozornost nasměrujete také na svého partnera, který se jistě nechá tímto proudem pozitivní energie strhnout.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Ryby budou následující týden plavat proti proudu. Užívejte si své sebevědomí a schopnost projevit vlastní názor, i když se neshoduje s tím většinovým. Jen si dejte pozor, abyste se nedostali do problémů kvůli ostřejší výměně názorů v práci.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama