hor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Na obzoru je láska. Někdo nový a zcela neznámý bude v nejbližších dnech čeřit vaše hladiny. Buďte připraveni a hodně se dívejte kolem sebe. Otevřenost je klíč k úspěchu. Řítí se tak rychle, jak jen to jde.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Se svým uvažováním se ubíráte po správné cestě. Máte důvod k optimismu, protože vaše plány se daří. Dejte si pozor jen v pátek, někdo vás bude chtít podrazit. Někdo, od koho to nečekáte.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Možná za to bude moci slunce, ale ožijete a budete nosit úsměv na tváři. Jistě, situace není ani trochu k smíchu, ale je třeba žít, pomáhat a radovat se z maličkostí a vám to půjde na výbornou. Třeba se vaše dobrá nálada přenese i na ostatní a bude nám všem o něco lépe.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Pokud vás někdo tlačí do něčeho, co si potřebujete déle promyslet, odmítněte nebo si dejte času, kolik potřebujete. Nenechte se přemlouvat. Nejdřív si pročistěte hlavu, pak se v klidu rozhodněte.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Tento týden budete plná energie. A budete mít skvělou intuici, která vás nasměruje správným směrem. Nápady a inspiraci najdete tam, kde byste je vůbec nečekali.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Bude vám chybět energie k tomu, abyste se posunuli vpřed. Nápady vám chybět nebudou, ale jejich realizace bude váznout. Nestresujte se tím. Více naslouchejte svému tělu a dosáhnete tak více harmonie.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Pro všechny ty, kteří čekají na lásku, máme dobou zprávu. V následujícím týdnu by se kolem vám mohla mihnout. Mějte oči a srdce otevřené.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Přej a bude ti přáno. To by mělo být vaše heslo pro nadcházející období. Pokud toužíte po porozumění, přátelství a lásce, je třeba tyto pozitivní vlastnosti i vyzařovat do okolí. Uvidíte, že sny se plní.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
V poslední době máte ve zvyku dost utrácet a rozhazovat. Je v pořádku užívat si života, ale zkuste trochu přemýšlet o svých výdajích. Je dost pravděpodobné, že vás bude čekat větší vydání. Možná vám může pomoct předem stanovený rozpočet na celý měsíc. Budete se divit, kolik peněž vám jen tak vyletí komínem.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Sen, který se vám bude v příštím týdnu zdát, neberte na lehkou váhu. Promítnou se do něj vaše podvědomé představy, a když se nad ním pečlivě zamyslíte, možná konečně přijdete na to, co si skutečně v hloubi duše přejete a jak zapeklitou situaci vyřešit. 
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Neustále se pitváte jen ve vlastních pocitech, ale zapomínáte se zeptat vašeho partnera či partnerky, jak se cítí. Nebuďte sobečtí a ukažte, že vám na druhém záleží stejně jako na vás. Uděláte tak vstřícný krok směrem ke zlepšení vztahů.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Jste rádi ve středu pozornosti, ale někdo ve vašem okolí se vám snaží toto privilegium ukradnout. Nenechte si to líbit a pořádně ostatním prodejte své zásluhy. Rozhodně máte být nač hrdí.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama