Věděly, jste, milé čtenářky, že berani jsou nejhorší znamení? S tímto tvrzením se setkala čtenářka-beranka Datura. A jak to tedy je, to se vám pokusí poodhalit ve svém příspěvku k dnešnímu tématu...

Jsou berani nejhorší znamení ze všech, nebo ne? To se dozvíte v příspěvku čtenářky Datury...


Dobré odpoledne,

narodila jsem se na Velký pátek, těsně před Velikonocemi. Sice se tu noc otevírají poklady, ale vhodnější je prý narodit se v neděli. To se rodí tzv. nedělňátka a ty mají celý život štěstí.

Mým znamením je beran, prý nejhorší ze všech. Jedna moje šéfová pravila, že kdyby si toho všimla, že by mě nikdy nepřijmula. Vyhodili ji i přesto, že byla lev.

Když si tak čtu charakteristiku svého znamení, docela to sedí. Pokud si vezmu něco do hlavy, musím toho dosáhnout. Ale často dojedu na upřímnost. Pokrytectví totiž nesnáším. S dcerou, která je taky v beranu jsem si vždycky rozuměla, zato s druhou, lvem to občas zajiskřilo.

Taky se píše, že bych mohla být dobrým vojevůdcem nebo vedoucím pracovníkem. Tak to ani náhodou. Vždycky mi vyhovovalo mít nadřízeného. A traky jsem se dočetla, že v životě je nejhorší spojení berana se štírem. A to není pravda, mám ho doma už od minulého století a ještě mě neuštknul.

Zdraví,
Datura

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

knihaMožnost zasílání příspěvků na toto téma již skončila. Okolo půl páté se dnes dozvíte, kterou přispěvatelku jsem odměnil slíbeným dárkem: knížkou Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub).

 

Reklama