65003e937325bobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Nechceme vás navádět k hazardu, ale štěstěna je k vám nyní nakloněná a je dost možné, že byste mohli něco vyhrát. A když ne, i tak si užijete skvělý týden plný nových zážitků. Bude se vám zkrátka dařit.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Jste maličko roztěkaní, a právě tato nepozornost by vás mohla stát nějaký malý karambol. Pozor na sebe i své dopravní prostředky. Nikdo nechce další neplánované starosti č výdaje. V zaměstnání se vám naopak bude velmi dařit a budete sklízet úspěch.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Čekejte dobrou zprávu v rodině. Svatba, nový potomek nebo stěhování? Může to být i dovolená člena, který si jí vážně zaslouží nebo povýšení někoho, na kom vám záleží. Budete z toho mít dobrý pocit.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Projeví se západní vnímání vašeho znamení, čímž je to, že je Rak považován za negativní introvertní znamení. Uzavřete se do sebe a budete dumat nad něčím, co nemůžete změnit. Přejde vás to, protože vám dojde, že to nemá smysl.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Konečně se ochladilo, což ale vy nevnímáte jako pozitivní. Milujete horko, teplý vítr, sluneční paprsky a moře. Není problém, zajeďte si za ním, finančně vám to nebude dělat žádné potíže.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Jen velice neradi se smiřujete s tím, že teploty začnou pomalu klesat. Vás nadupaný letní šatník si bude muset dát rok pauzu. Tím, že budete nižší teploty bojkotovat a stále se oblékat jako když bylo třicet stupňů, si jen zaděláte na nějaké zdravotní potíže. To raději investujte nějaké peníze do hezkých podzimních kousků.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Většinou se nestydíte říct přesně to, co si v danou chvíli myslíte. Tento přístup se vám sice už mnohokrát nevyplatil, ale tentokrát s ním udeříte přímo do černého a navíc vytyčíte hranice, které nejspíše už dávno měly být určeny. Je dobře, že si určité věci nenecháte líbit.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Nenadálá zdravotní indispozice vám dost možná zkomplikuje plány, které jste měli na víkend. Dávejte si pozor na to, co jíte, oblékejte se úměrně počasí a snažte se posílit svou imunitu, co nejvíce to jde. Příští týden budete opět v plné síle.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
V partnerských vztazích bude pořádně dusno. Budete mít pocit, že před vámi váš partner něco tají a bude to dělat nehezkou atmosféru. Zkuste si promluvit. Možná to nebude tak horké, jak jste myslela, a zbytečně se nervujete.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Buďte sama sebou. Možná budete mít problémy se chovat přirozeně a budete se příliš soustředit na to, jak se chováte, co říkáte a jak zrovna vypadáte. Lidé vás ale berou nejlépe takovou, jaká jste. Naopak přílišným hlídáním sebe sama je můžete iritovat.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Pozor na své úspory. Září je pokaždé trochu finančně náročné, ale o tomto září to platí dvojnásob. Obrňte se trpělivostí, ale i zdravým rozumem. Není třeba vše kupovat hned, počkejte si na výhodnější nabídku, podívejte se na výrobky z druhé ruky, váš účet vám poděkuje.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
V práci budete mít pořádné dusno. Bude to buď ze strany šéfa nebo někoho z kolegů. Dávejte pozor na to, komu co říkáte. Někdo, komu věříte, vás může snadno podrazit.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama