Foto: Shutterstock

Beran
I když nejste velká příznivkyně svátku svatého Valentýna, trocha romantiky ve všem vztahu by vám udělala jen dobře. A když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. Začněte s prvním impulzem vy a uvidíte, že protějšek na tuto hru rád přistoupí.

Býk
O vašem znamení se ví, že dává důraz na smyslové a tělesné požitky a my vám radíme, abyste si je následující týden dopřála naplno. Hvězdy vám budou nápomocny a vám nebude chybět šarm a smyslnost.

Blíženci
Denní stereotyp a monotónnost není váš kamarád. Trápíte se, ale z téhle bezvýchodné situace vám nepomůžou ostatní, ale jen vy sama. Zkuste objevovat nové činnosti a věci dělat jinak. Bude líp. Nebojte.

Rak
Po nedávných problémech s financemi se vám konečně začne dařit. Umíte vzít situaci do svých rukou, což se ukáže právě tento týden. Pokud rozesíláte životopisy, nebojte se připsat i to, co si myslíte, že možná není důležité. Zároveň se nepřestávejte učit novým věcem.

Lev
Pokud jste měly poslední dobou problémy v práci, tento týden se jich konečně zbavíte. Otěže budete držet pevně ve svých rukou. Osud vám bude příznivě nakloněn, takže se ničeho nebojte.

Panna
Někteří vaši blízcí vám dlouhodobě pijí krev. Požádejte je, aby vás přestali zavalovat zbytečnými úkoly, které vám ubírají drahocennou energii. Nemusíte každému dělat sluhu, zvládnou to i sami. Vy si míst toho dopřejte čas sama na sebe.

Váhy
Váhy jsou v tuto chvíli podporované planetami z hlediska kreativity. Půjde vám psané i mluvené slovo. Možná byste měly konečně začít psát knihu, kterou máte dlouho v hlavě. Pravděpodobně by se mohlo jednat o velký úspěch.

Štír
Čekají vás pohodové dny, prožijete spousty radosti a také se vám bude dařit v lásce. Vykročte tedy novému týdnu vstříc. Nebraňte se pozvání na přátelskou procházku s kamarádkou ani společné romantice s partnerem.

Střelec
Tento týden můžete očekávat úspěch v práci nebo ve škole. Nic neodkládejte, bude se vám dařit, a tak toho využijte. A štěstí vás neopustí ani v osobním životě. Koncem týdne si dejte pozor na náledí.

Kozoroh
Více poslouchejte, než mluvte. Lidé kolem vás mají co říct a vy se je nemusíte snažit pokaždé překřičet. Někdy je lepší načerpat zkušenosti, nápady a tipy bez toho, aniž byste někomu skákala do řeči. A pro vás bude v příštím týdnu lepší mlčet.

Vodnář
Do projektu, který máte zrovna rozdělaný, investujte veškerou svou energii. Krátce i na úkor péče o rodinu nebo o sebe samou. Týden to vydržíte a z výsledků svého úsilí budete těžit ještě dlouho poté. A zaslouženě!

Ryby
Vaše rodinné vztahy se v příštím týdnu poněkud zkomplikují. Blízká osoba na vás bude naštvaná kvůli tomu, co jste jí zatajila. Nenechte se tím zlomit. I vy máte právo na trochu soukromí i před těmi nejbližšími. Ze špatné atmosféry si nic nedělejte, brzy vyprchá.

Reklama