zod.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Budete jako magnet přitahovat pozornost opačného pohlaví. Užívejte si to, ale nezneužívejte to, abyste neranili někoho city. Dejte trošku pozor na zbytečné utrácení, peníze by vám koncem měsíce mohly chybět.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Budete mít nutkání neustále všem připomínat jejich chyby a vše zveličovat. Zkuste se ale mírnit, jinak všem polezete pěkně na nervy a může to vyústit v ostrou hádku i dusno, které vám nebude příjemné dma ani v práci.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Všechno podstatné si raději zapisujte do diáře, protože tento týden bude velmi chaotický a s vaší pamětí to nebude zrovna nejlepší. Budete roztěkaná a nebudete vědět, co dřív, takže snadno na něco zapomenete.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Usmívejte se a vše hned půjde lépe. Hvězdy vám radí naklonit si tento týden kolegy v práci dobrou náladou a pozitivní energií. Později vám to v dobrém vrátí i s úroky.

Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Kde je vaše pověstná odvaha bránit se, když se vám něco nelíbí? Možná se až příliš snažíte být slušní a pokorní ale pamatujte, že je možné se chovat asertivně i bez toho, aby vám někdo šlapal na krk. Pokud jste nespokojeni – vystrčte drápky.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Udělejte si něčím radost, zasloužíte si to, v poslední době jste tvrdě pracovali, ale zároveň dobře rozmýšlejte, za co vaše našetřené peníze utratíte. Rozhodně dejte přednost kvalitě nad kvantitou.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
V průběhu týdne hrozí rozpad některým vašim vztahům. Záleží ale jen na vás, zda půjde o ty, kteří vás věčně jen využívali, nebo vlastní nerozvážností přijdete o někoho blízkého, na kom vám záleží.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Vaše rodina nyní potřebuje veškerou vaši pozornost a vy byste ji jim měli dát. Možná vám přijde, že se trápí kvůli zbytečným hloupostem, ale každý své pády prožíváme jinak. Jakékoliv vaše milé gesto bude velmi kladně přijato.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Láska kvete v každém věku a vám bude kvést s dalšími teplými dny skutečně požehnaně. Užívejte si náruči své milované osoby doslova plnými doušky, pomůže vám to uživit vaši zarezlou inspiraci.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Budete hýřit dobrou náladou a optimismem, ale nezapomeňte být také empatičtí. Někdo ve vašem okolí může naopak prožívat velmi smutní období, a tak mu nemusíte necitlivě dávat najevo, že vy se máte skvěle a všechno vám vychází.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Je načase přestat se spoléhat na druhé a vzít otěže pevně do svých rukou. Vůdčí pozice vám sice moc nesedí, ale někdy je třeba vystoupit z komfortní zóny. Přeci si nechcete pořád jen stěžovat, aniž byste něco udělali pro změnu. 
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Za poslední týdny máte pocit, že se váš život skládá hlavně ze samé práce a zábavná složka žádná. Když už vám zbude volná chvilka, raději ji využijete k odpočinku, na čemž není nic špatného. Neklaďte na sebe zbytečné nároky ve smyslu, že se musíte bavit, abyste měli ostatním o čem vyprávět.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama