hor.gif
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Následující dny více zvolněte a věnujte se rodině i sama sobě. Udělejte si čas na koníčky, pusťte si pěkný seriál. Na to je ale potřeba také dostatek času. Neslibujte všem tedy hory doly.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Je na čase naučit se přiznávat svá selhání a omlouvat se blízkým. Jste velice upřímná, ale vaše přímočaré chování může citlivějším lidem ublížit. V komunikaci s ostatními platí více než kde jinde: Dvakrát měř, jednou řež.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
V následujícím týdnu vás přepadne neklid, který si nedokážete nijak vysvětlit. Zkuste se zastavit a zapřemýšlet. Možná jste si nasadila brouka do hlavy, vyvolala uvnitř sebe zbytečné boje. Vypusťte na chvíli vše z hlavy.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Přestaňte si v jednom kuse dávat za vinu něco, co s vámi nesouvisí. Občas vaše jednání hraničí s paranoiou. Nemůžete za všechny problémy světa. Tak se uvolněte, koukejte kolem sebe a radujte se z krásných věcí. A že jich kolem je!

Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Následující dny bude vše neustále stejné. Tento stereotyp vás však začne ubíjet. Zatoužíte po změně. Měla byste si ale užívat, že se neděje nic chaotického a užít si chvíle pohody, dokud to jde.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Vaše touha po neustálém zlepšování je fajn hnací motor, ale někdy neznáte míru a dostáváte se na hranici svých sil. Nepřepínejte se. Opravdu teď není vhodná doba podávat výkony jako superman.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Čeká vás prima týden, který vám přinese klid a uvolnění. Nečekejte velké zážitky, spíš vnitřní vyrovnání. V této rozbouřené době je to rozhodně pozitivní zpráva. Jděte onomu uvolnění naproti, zajděte si na masáž, kupte si knihu, nebo si něco dobrého uvařte...
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Bloumáte ve svém světě a málo koho do něj nyní vpustíte. Buďte trochu otevřenější, obklopte se kamarády a dovolte jim být ve vaší společnosti. Bude to mít pozitivní vliv na vaši náladu. Zkuste to.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
V následujících dnech naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Je totiž více než pravděpodobné, že můžete uvnitř sebe objevit skrytý talent, o němž jste neměla nejmenší potuchy. Jestli vás z ničeho nic popadne chuť zpívat nebo kreslit, dovolte si to.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Připadáte si absolutně svobodní a máte pocit, že vám svět leží u nohou. Nenechte se zmást mylným dojmem. Nezapomínejte na povinnosti a rozhodně se nechovejte tak, jako kdyby zítřek neměl vůbec přijít. Později byste toho hořce zalitovali.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Najděte odvahu říct ne. V práci začali využívat vaší dobroty a ochoty a snaží se na vás převelet celou řadu úkolů, aby sami sobě ulevili. Pokud se neozvete, budete mít co dělat, abyste všechno vůbec stihli.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
V následujícím týdnu budete až přehnaně citliví až paranoidní. Když se na vás někdo neusměje, hned pojmete podezření, že vás nenávidí. Vaše pocity ale nejsou vůbec na místě, snažte se je překonat a rozhodně se nepouštějte do obviňování lidí kolem sebe.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.