zod.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Dejte pozor na své zdraví. Mohla by se ozvat stará nemoc, na kterou jste už skoro zapomněla. Budete se cítit přecitlivěle a podrážděně. Na vině bude i počasí.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Pokud máte dobře připravené a promyšlené plány, je ideální čas rozběhnout nový byznys. Pouštějte se ale jen do toho, kde jste si jistá v kramflecích. Rozhodně nezkoušejte podnikat v něčem, čemu dobře nerozumíte.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Pozor na vaše výdaje, milí Blíženci. Někdy utrácíte víc než je zdrávo. Je hezké, že chcete dopřát nejen sobě, ale i ostatním a rozhodně na nich nešetříte. Vaše štědrost ale má za následek prázdné konto a někdy i rozpaky obdarovaných. Více s rozmyslem.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Jste zvyklí na oceán a teď plavete v malém rybníčku. Chybí vám přátelé, chybí vám vaše koníčky. Vydržte a věřme, že za pár měsíců to bude za námi a vy se vrátíte do svých běžných vod. Trpělivost. Děláte to dobře.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Oddalujete něco, co se mělo stát již před měsíci. Výmluvy, že nemáte čas, nebo nepřišla ta správná chvíle si strčte za klobouk. Tento malý krok dá do běhu mnoho malých koleček, která roztočí mnohem větší kola. Tak už to udělejte...
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Následujících pár dní budete mít chuť zútulňovat váš domov. Pusťte se do dekorování nebo drobných úprav vašeho bydlení. Půjde vám to a výsledek bude stát za to. Navíc se i hezky zklidníte a vnitřně naladíte na blížící se svátky.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Šetřete se. Při fyzické práci vás může potrápit bolest zad. Ani se zbytečně nenamáhejte ve sportu. Raději volte tento týden protahovací cviky a něco méně náročného. Dejte pozor na vše, kde můžete namáhat také kolenní klouby a kyčle.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Neměla byste poslouchat drby, které kolují nejen o vašich známých. Zkazí vám to dobrou náladu. Stejně s tím nic nenaděláte. A s přáteli nebo rodinou jistě najdete jiná témata než rozvádět dále to, co jste se doslechla.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Ve vztazích pocítíte určitou formu naprostého spříznění a propojení s druhou osobou. Jako byste snad byli jedna duše a jedno tělo. To vám potvrdí domněnku, že jste se rozhodli správně a že je tento partner tím pravým pro vás.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Dojem, že je už všechno ztraceno, je naprosto mylný. Naopak můžete ještě dokázat velké věci a dosáhnout svého cíle. Stačí, když se budete opravdu pečlivě soustředit a nenecháte se nikým rušit a rozptylovat.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Neustále se snažíte okolí přesvědčit o své pravdě, ale je to jako házet hrách na stěnu. Zbytečně si kvůli tomu děláte nepřátele a k ničemu dobrému to nevede. Vzdejte to a raději se bavte o méně ožehavých tématech.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Do hlavy se vám budou tlačit různé druhy ne zrovna pozitivních myšlenek. Zkrátka vám na mysl dosedne pořádně velká černá můra. Bude to mít ale i pozitivní efekt – začnete totiž více přemýšlet na svým zdravím i činy.

Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama