hor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Dejte si pozor na všechny bacily, kteří létají kolem. Síla nákazy by vás pak mohla nemile překvapit. Udělejte pro podporu imunity maximum, sáhněte i po bylinkách. Rozhodně neprohloupíte.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Buďte důslední a věnujte dobrou pozornost všem smlouvám, které budete podepisovat, nebo věcem, o kterých budete rozhodovat. Později vy vás to pořádně mrzelo. Na zbrklost tedy tentokrát pozor.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Může se stát, že se o vás bude pokoušet zákeřné nachlazení. Budete tak nuceni zrušit svoje plány a zůstat chtě nechtě alespoň den či dva v posteli. Nezoufejte si ale. Díky pobytu doma si můžete odpočinout do zásoby a krásně se vyspat.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Tento týden se budete cítit neustále unavená a možná přijdou i nepříjemné bolesti hlavy. Počasí se snad trochu zlepší, tak se jděte provětrat. Kromě kyslíku se vám do hlavy vlijí možná i nové zajímavé nápady.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Čeká vás zajímavé setkání tam, kde byste to vůbec nečekala. Neodmítejte tedy pozvání na žádné akce ani setkání. Nikdy nevíte, kdy to může přijít. Rozhodně to pro vás ale bude přínosem.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Vaše cesta k úspěchu tentokrát nebude přímá, ale do cíle dojdete. Nenechte se tedy odradit počátečním neúspěchem. Uvidíte, že si pak výsledku budete o to víc cenit. Držíme palce!
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Hvězdy vám vinšují pro tentokrát rozhodnost. Pověstná váhavost zůstane daleko za vámi a vy jste v tomto období předurčeni k celé sérii správných rozhodnutí. Využijte této konstelace a nelamte s ničím hlavu. Váš vnitřní hlas vám napovídá dobře.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Budou se na vás obracet přátelé a blízcí lidé s prosbou o radu či pomoc. Je jasné, že jim budete chtít co nejvíce ulevit, ale dejte při tom dobrý pozor, zda máte dostatečný nadhled. V případě, že si nejste jisti, raději nevynášejte ukvapené soudy.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Někdo v práci vás bude pomlouvat a nebude vám přát. A to i přes to, že se bude tvářit, že jste velcí přátelé. Dejte si tedy pozor, co před kým vypouštíte z úst.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
V poslední době vás okolí velmi emocionálně vysávalo a vyčerpávalo, nejlepší proto bude, když strávíte alespoň jeden den jen sami se sebou. Zajděte si do kina, do oblíbené restaurace nebo na dlouhou procházku. Bude to očista, po které vaše duše už tak dlouho prahla.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Na cokoli v příštím týdnu sáhněte, to se vám bude dařit. Snadno tedy získáte pocit, že jste nepřekonatelní a neporazitelní. Je ovšem důležité, abyste neztráceli obezřetnost, protože ke katastrofě z nepozornosti je to vždy jen kousek.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Chybovat je lidské, ale k chybám by také měla patřit schopnost se omluvit. Potlačte své ego a dejte člověku ve svém okolí to, po čem touží – zaslouženou a také upřímnou omluvu. Vašim vztahům to jen a jen prospěje.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.