Možná si vzpomínáte, že jsme před časem v redakci řasenky testovaly. Nyní jsme se rozhodly znovu řasenky vyzkoušet, tentokrát však jinou pětici! Jak u nás řasenky uspěly a kterou bychom vám rozhodně doporučily, se můžete dočíst právě teď.

Markéta Škaldová, redaktorka

Roller Lash, Benefit, cca 900 Kč

gh

řasenkaAplikace: Řasenka má gumový kartáček, který je lehce prohnutý, tudíž zachytí všechny řasy, i ty nejkratší. Díky inovativnímu kartáčku Hook'n rollTM se řasy natočí a prodlouží, a vy tak získáte řasy, které na někoho mohou působit, že jsou snad i nalepené. Pro ty, které preferují přirozenější vzhled, doporučuji jednu vrstvu, já však aplikovala vrstvy dvě, jelikož mám ráda hodně husté a výrazné řasy. Protože řasenka opravdu neslepuje, můžete klidně navrstvit mnohem více, což dělám taky, ale jen když vyrážím někam do víru velkoměsta. :)
Výdrž: Před odlíčením jsem řasy zkontrolovala a světe, div se, drží. Ani se neobtiskla pod obočí, což mi některé řasenky dělají.
Odlíčení: Odlíčení probíhalo klasicky, kdy jsem ve vaně čisticím produktem odlíčila a ještě doodlíčila micelární vodou. Řasenka se celkem jednoduše odličuje, takže toto je bez problémů.
Celkový dojem: Když jsem poprvé slyšela, jak se o řasence říká, že je úžasná, říkala jsem si, že to je klasická řasenka, která prostě namaluje řasy, ale ne. Ona je opravdu skvělá! Poradí si se všemi délkami řas, které natočí a parádně nadzdvihne. Za mě plný počet hvězdiček!

we

Veronika Pavlíková, redaktorka

Outrageous curl, Sephora, 460 Kč

sd

řasenkaAplikace: Ačkoliv je kartáček řasenky sice velmi malý, byla jsem s ním spokojená, krásně řasy natočil a manipulace s ním byla velmi snadná. Řasy byly po aplikaci neslepené, krásně zvýrazněné. Ani během celého dne se řasenka nedrolila a vydržela až do večerního odlíčení.
Výdrž: Výborná, až do večerního odlíčení vydržela téměř netknuta.
Odlíčení: Rychlé, řasenku jsem s pomocí odličovače s příměsí silikonu snadno odstranila.
Celkový dojem: Výborný, s řasenkou jsem velmi spokojena. Doporučila bych ji každé z vás, které chtějí mít výrazné řasy po celý den

sd

Kristína Vodičková, editorka

Mary Kay Lash Love, cena 390 Kč

ds

řasenkyAplikace: Gumový kartáček je můj kamarád teprve rok, ale hodně jsem si jej oblíbila, takže mě u testované řasenky potěšil. Manipulace s ním je jednoduchá, ale bohužel tento kartáček mi nepříjemně slepoval řasy. Jsem zvyklá si dávat více řasenky, abych měla řasy opravdu dlouhé a krásně černé, a tady se mi začaly hned po třetím pročísnutí slepovat. Snažila jsem se to napravit a řasy rozčesala svým kartáčkem, který mám doma na tyto situace připravený. Výsledný efekt není tak špatný, ale bohužel mi nevyhovuje to částečné slepení. Barva je krásně sytě černá a nedrolí se.
Výdrž: Vydržela i pobyt ve fitku a nikde mi žádné kousíčky neupadávaly a kruhy pod očima také nevytvořila.
Odlíčení: Jednoduché a klasické – oční odličovač a pak začištění micelární vodou.
Celkový dojem: Průměrný, jelikož jsem nedosáhla efektu, na který jsem zvyklá, ale věřím, že někomu jinému bude plně vyhovovat.

df

Julie Hájková, redaktorka

The ONE Eyes Wide Open, Oriflame, 239 Kč

sd

řasenkaAplikace: Přiznávám, že jsem měla obavy z kartáčku. Nejsem na tento typ zvyklá a už jsem si představovala, jak mi dokonale slepí řasy. Ale opak byl pravdou. S kartáčkem se mi pracovalo dobře, řasy celkem prodloužil a z osmdesáti procent zůstaly i oddělené. Trochu se slepily až při opakované aplikaci.
Výdrž: I s tou jsem spokojená. Žádné drolení ani žmolky se nekonaly.
Odličování: Bezproblémové. Běžným odličovačem šla řasenka rychle dolů.
Celkový dojem: S řasenkou jsem celkem spokojená, nejvíc mě překvapil kartáček, kterému jsem nejprve moc nevěřila.

df

Klára Wimmerová, zástupkyně šéfredaktora

Big and Daring Volume Mascara, Avon, 239 Kč

sd

řasenkaAplikace: Kdo je zvyklý na větší kartáčky plné štětinek, nebude mít problém. Já jsem poslední dobou měla u všech řasenek subtilnější kartáčky, takže jsem musela dávat pozor, abych neměla otisky na víčkách a všude kolem.
Výdrž: Drží velmi dobře. Díky kartáčku, na kterém je spousta štětinek, nanesete řasenku v tenoučké vrstvě, která se nebude nijak drolit ani loupat.
Odličování: Zkouším teď odličovat oči jen micelární vodou a podařilo se. Přece jen jsem ale ještě dočistila mlékem.
Celkový dojem: První dojem byl výborný - jak už jsem zmínila - kartáček řasy v první vrstvě nalíčí jednotlivě tak, že se neslepily, což považuji za velké plus. Jakmile jsem ale zkusila druhou vrstvu, nepodařilo se mi řasy oddělit a slepily se (viz foto). Proto dávám hvězdičku dolů. Pro přirozený vzhled se hodí, pro „dramatický“ vhodná není.

df

Čtěte také:

Reklama